Головна Релакс Samsung Galaxy S22: дизайн та унікальні характеристики

Samsung Galaxy S22: дизайн та унікальні характеристики

mamabook
32 Переглядів
Samsung Galaxy S22

Samsung Galaxy S22Бренд Samsung випускає одні із найпопулярніших у світі гаджетів. Усі новинки виробника завжди із зацікавленням очікує велика кількість користувачів. Смартфони компанії відрізняються сучасним та ергономічним дизайном, функціональністю, інноваціями. Нерідко бренд робить ставку на новітній підхід до створення дисплеїв, тож телефони відрізняються зручністю у користуванні та здатністю деталізовано, насичено відтворювати медіаконтент. Згідно нашого досвіду, смартфони від Самсунга відрізняються довговічністю та стійкістю в роботі. На сайті https://www.foxtrot.com.ua/ru/shop/mobilnye_telefony_samsung-galaxy-s22.html ви можете обрати Samsung Galaxy S22. Дізнайтеся, які особливі характеристики притаманні для цієї серії телефонів.

Лінійка смартфонів

Галаксі С22 користувачі змогли побачити в 2022 році. Бренд представив лінійку смартфонів, до складу його входить відразу декілька моделей. Це S22, S22 Ultra, а також S22+. Сьогодні вже є можливість придбати будь-який із цих телефонів, а попит на компактні моделі з потужною камерою лише зростає.

Ключові моменти Galaxy S22

Це перша модель смартфона з серії S із надміцним корпусом. Виготовлено його за спеціальною технологією та з унікального матеріалу Armor Aluminum. Це сплав алюмінію, що армований (тобто укріплений) волокнами різних типів. До складу можуть бути включені титан або карбід кремнію.

Ще одна ііновація від бренду Самсунг – це тип скла. Він захищає смартфон з двох боків. Скло останнього покоління вважається найсучаснішим, суперміцним та стійким. На відміну від попередніх моделей, цього разу поверхня удвічі стійка до подряпин та механічних пошкоджень різного виду.

Цікаві дані з офіційного тестування моделі:

  • скло витримує в межах 20 падінь;
  • матеріал не тріснув навіть при падінні з висоти в 2 м.

Передбачено й підвищений рівень захисту від пилу та вологи IP68. Це вказує на абсолютну герметичність корпусу телефона. Цікаві факти з випробувань:

  • Samsung Galaxy S22 можна тримати до 30 хвилин у воді;
  • Телефон витримує занурення на глибину до 1,5 м.

Стильний дизайн

Смартфон відрізняється своєю компактність. Всього 15,4 см. Рамки навколо дисплею видовжені – це виглядає стильно та об’ємно. Кути закруглені, тож смартфон дуже приємно тримати в руці, він не втискається гострими твердими кутами в долоню.

Телефон Самсунг С22 можна обрати в чотирьох кольорах, а саме: базові чорний та білий, зелений і рожевий. Додаткові кольори вважаються лімітованими. Це графітовий, блакитний і фіолетовий.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як заряджати смартфон, аби не зіпсувати батарею

Читайте також