Головна Релакс Різні типи настінних кронштейнів

Різні типи настінних кронштейнів

mamabook
12 Переглядів
интерьер

кухня

Якщо ви схожі на більшість людей, ваш будинок, ймовірно, стане найбільшим вкладенням, яке ви зробите у своєму житті – чому б не зробити його якнайкраще? Коли справа доходить до модернізації ваших стелажів, стільниць або шаф, існує безліч різних типів кронштейнів, які допоможуть вам виконати свою роботу. Вони бувають різних стилів, вантажопідйомності та рівнів якості, і кожен із них виконує свою роботу.

Кронштейни для стелажів

Полиці справді можуть зробити кімнату яскравою. Підвішені в потрібному місці та на потрібній висоті, вони можуть змінити напрямок будь-якого приміщення. Плюс до цього вони мають як естетичні, так і функціональні якості.

интерьер

Кронштейни для кутової полиці

Ці міцні кронштейни для полиці ідеально підходять для підтримки скляних, дерев’яних або металевих полиць нормальної ваги, а також всього, що можна розмістити. Вони мають прозоре покриття, що надає їм сучасного вигляду. Якщо обробка не відповідає кімнаті, в якій вони встановлюються, їх можна пофарбувати у будь-який колір.

Гачки для полиць

Зовнішньо привабливі та прості в установці кронштейни для полиць з гачками визначають ширину вашої полиці в залежності від конструкції кронштейна. Сам гак має довжину 1 дюйм, щоб полиця не сковзнула з кронштейна, і кожен кронштейн перевіряється на міцність до 40 фунтів. Полиця, на якій використовуються два кронштейни для підтримки, може витримувати до 80 фунтів за умови, що кронштейни встановлені на шпильках. Врахуйте, що анкери для гіпсокартону не можуть витримувати таку саму вагу.

тумба

Приховані кронштейни для надпотужних полиць

Ця робоча конячка буває 8 дюймів, 10 дюймів, 12 дюймів та 15 дюймів з лівим або правим кріпленням. При установці на шпильках та використанні з іншими кронштейнами він досить міцний, щоб витримати майже все. Ставши невидимим при установці, він надає класичного, чистого, плаваючого вигляду.

Кронштейни для полиць для важких умов експлуатації

Потужні та міцні утримувачі для полиць вміщують практично все, що ви захочете поставити на полицю. Вони відполіровані для усунення задирок і для того, щоб краї були тільки красивими і гладкими. Міцність та якість цього продукту роблять його ідеальним для підтримки важких кам’яних полиць, що може вивести ваш проект з благоустрою будинку на новий рівень.

Кронштейни для плаваючих полиць

Плоска конструкція кронштейнів для плаваючих полиць спрощує їхню установку в порівнянні з традиційними круглими балками. Плоский стрижень все одно увійде в круглий отвір і залишиться стійким без руху. Конструкція дозволяє трохи помилитися при свердлінні полиці, що завжди є плюсом.

Читайте також