Головна Здоров'я Рецепт чаю, який захистить від діабету та хвороб серця

Рецепт чаю, який захистить від діабету та хвороб серця

mamabook
104 Переглядів
шипшина

шипшинаЧай із шипшини – один із найкорисніших напоїв, який незаслужено оминають увагою. За словами вчених, шипшиновий чай не лише захищає від хвороб, але й продовжує життя.

Профілактика серцевих захворювань

Плоди шипшини містять високу концентрацію антиоксидантів, зокрема вітамін С. Дослідження останніх років продемонстрували, що денне вживання 500 мг вітаміну С знижує рівень поганого холестерину та тригліцеридів. Це основні фактори ризику серцевих захворювань.

Також шипшина містить велику кількість флавоноїдів, які знижують артеріальний тиск, покращують приток крові до серця.

Профілактика діабету

Інша корисна властивість чаю з шипшини пов’язана з профілактикою розвитку діабету 2 типу. Це захворювання характеризується високим рівнем цукру в крові. Окрім цього, шипшиновий настій уповільнює ріст жирових клітин у печінці. З цими показниками тісно пов’язаний високий ризик діабету 2 типу.

Шипшина – це ефективний спосіб профілактики ожиріння. Адже воно також провокує розвиток хвороб серця, різні види онкозахворювань. Плоди шипшини ефективно спалюють жирові відкладення.

Напій молодості

Завдяки високому вмісту каротиноїдів, вітаміну А, лікопину чай із шипшини покращує стан шкіри, протидіє її старінню, захищає від УФ-опромінення. Також каротиноїди беруть важливу участь в утворенні колагену й еластину – будівельних білків, які відповідають за пружність шкіри.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 6 корисних продуктів для печінки

Читайте також