Головна Здоров'я Ранні кавуни здатні спровокувати інфаркт

Ранні кавуни здатні спровокувати інфаркт

mamabook
99 Переглядів
кавун

кавунЧерез вживання кавунів раніше сезону можуть виникнути серйозні проблеми зі здоров’ям, зокрема інфаркт. Їсти у липні кавуни – дуже рано та небезпечно.

Чим небезпечні нітрати

Великі концентрація хімікатів у ранніх кавунах і провокують проблеми зі здоров’ям. Спеціалісти нагадують: сезон кавунів розпочинається у серпні – до цього часу категорично не рекомендується вживати баштанні культури.

Земля, на якій прискореним способом вирощуються кавуни, насичені хімією. Тому самі продукти мають підвищений вміст селітри. Спочатку вона перетворюється на нітрати, потім – у нітрити, а кінцева стадія – канцерогенна речовина нітрозамін.

Як кавуни шкодять здоров’ю

Нітрати розширюють судини, переводять гемоглобін у неактивну форму, що провокує гіпоксію всіх клітин організму. Найменш захищені від кисневого голодування, порушення обміну речовин головний мозок та серце. Тож нітратні кавуни провокують інфаркт, астму, викидні у вагітних жінок.

Найнебезпечніші кавуни для людей похилого віку. У них уже є прояви серцевої недостатності, гіпертонії. Ранні кавуни лише посилюють всі серцево-судинні патології.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи можна вагітним їсти кавуни

плашка

Читайте також