Головна Світ мами Прості поради, як змусити себе займатись спортом

Прості поради, як змусити себе займатись спортом

mamabook
84 Переглядів
Упражнения для груди

Упражнения для грудиКупити абонемент в фітнес-зал – це, мабуть, найпростіше, що ви могли зробити. А от як потім змусити себе регулярно відвідувати зал? Як навчитись не пропускати тренування, не лінуватись?

Складіть графік тренувань
У неділю приділіть 15 хвилин складанню графіка тренувань на весь наступний тиждень. Так ви зможете викроїти найбільш відповідний час, заздалегідь підлаштовуючись під робочі, домашні і всі інші справи.

Зберіть спортивну сумку
Пам’ятаєте, коли ви вчилися в школі, батьки просили вас збирати ранець з вечора? Ця корисна звичка нагоді вам і зараз. Покладіть в сумку всі необхідні спортивні приналежності і залиште її в коридорі або багажнику автомобіля.

Поставте нагадування
Встановіть в телефоні нагадування за 30 або 60 хвилин до тренування (залежно від того, скільки часу добиратися). Так ви не зможете сказати, що закрутилися й забули про ваші плани на ЗСЖ.

Купіть нову форму
Купівля останньої моделі кросівок або нового спортивного топа від топового дизайнера не є гарантією відвідування тренувань. Найчастіше можна зустріти пораду почати займатися в тому, що є.. Наважимося не погодитися. По-перше, спортивне взуття в будь-якому випадку потрібно підбирати виходячи з тренування, а не вставати на бігову доріжку в тапочках для пілатесу. По-друге, у новому та зручному одязі ви почуватимете себе впевненіше!

Знайдіть партнера по фітнесу
Прогуляти тренування набагато складніше, якщо хтось розраховує на вас. Знайдіть партнера по фітнесу серед друзів, колег, членів сім’ї чи в онлайн-спільнотах. Добре, якщо у вас будуть приблизно однакові цілі – навчитися сідати на шпагат або скинути 4,5 кг – які не дадуть одному зійти з дистанції раніше іншого.

Займайтеся з особистим тренером
Тут все просто. Наперед оплачені заняття за розкладом з особистим інструктором не дадуть пройти повз фітнес-клубу. До того ж грамотний тренер знає, як зробити заняття ненудними і корисними саме для вас.

Ведіть щоденник або календар
Щовечора записуйте у фітнес-щоденник, що вам вдалося сьогодні зробити і з яким результатом, над чим ще потрібно попрацювати, які корективи внести. Або повісьте на стіну звичайний календар і викреслюйте кожен день, присвячений здоровому способу життя. Нехай спочатку відміток буде не багато, зате з кожним місяцем кількість і тривало тренувань буде зростати.

дитячий одяг, товариНа фото: Якісний дитячий одяг від українських виробників (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також