Головна Світ мами Прості поради, як привабити гроші та успіх

Прості поради, як привабити гроші та успіх

mamabook
140 Переглядів

копилкаБути успішним та багатим – це не лише бажання. Це способі життя та мислення. Недаремно кажуть, що думки матеріальні. Тож на шляху до успіху ви, в першу чергу, повинні навчитись правильно мислити. І ось декілька дієвих порад, які допоможуть вам отримати бажане.

Як залучити гроші в своє життя: перший етап
Для початку потрібно гарненько захотіти. Напевне, ми не відкриємо великої істини, якщо скажемо, що бажання – це двигун прогресу і половина успіху. Але бажання не просто мрійливо висловлене на словах: “ах, от якби мені…”, а підкріплене нашою реальною дійсною енергією. Якщо сили уяви не вистачає, деякі практики радять намалювати (знайти фотографію) бажаного предмета розкоші, на який потрібна велика сума, і розташувати її десь у видному місці, щоб очі спотикалися, і думка не розслаблялася.

Другий етап
“Мені не вистачає грошей на…” – виключи зі свого лексикону це формулювання! Зміни в собі таке ставлення до грошей. Людині завжди мало – згадай казку “Про рибака і рибку” – не будь схожою на стару із коритом. По-перше, думай про те, що раз не вистачило, то це благо, а не покарання: не купила сукню – не доведеться під неї підбирати туфлі. По-друге, багатим людям, тим що набагато заможніше за тебе, теж завжди не вистачає… пару мільйонів до бажаної вілли або чергового літака – така природа людини. А по-третє, задумайся про те, що тобі, можливо, не вистачило пару сотень до жаданої сукні, а комусь цієї ж хвилини не вистачає двох монет на хліб.

Намагайся уникати спілкування з людьми на тему нестачі грошей, дорожнечі продуктів, зростання цін. Але навіть, якщо цього не виходить, то прагни не впускати у своє інформаційне поле подібну енергетику і не налаштовуватися на неї. Гроші – річ чутлива, така енергетика передається їм, і вони на неї відповідно реагують.

Третій етап
Привчи себе до думки, що ти вже володієш необхідними тобі речами і сумами. Відчуй цей стан, начебто приміряй його на себе, дозволь собі бути багатою. Прогуляйся дорогими магазинами – що б ти собі купила, маючи на рахунку кругленьку суму? Так, це гра, але гра корисна – вона вчить тебе не лякатися думки про реальне багатство. І пам’ятай про те, що мрії збуваються.

Четвертий етап
Якщо тобі за духом близькі нетрадиційні знання, східні вчення, то можна звернутися за допомогою до фен-шуй. Кілька простих рекомендацій про правильний вибір і розташування предметів, знаків і символів, які залучають гроші, допоможуть тобі вирішити багато питань.

Запам’ятай, наприклад, що зоною багатства є дальній лівий кут твого житла щодо входу. У цьому місці бажано навести порядок і розташувати символи багатства: рослину з круглим листям, вазу з апельсинами, картину з кораблем або акваріум.

У перший день Місяця потрібно правильно сформулювати і загадати бажання про своє матеріальне благополуччя. А після появи молодого місяця на небі простеж, з якого боку ти його побачиш: праворуч і прямо – місяць буде успішним і грошовим; зліва і ззаду – навпаки, не сподівайся на фінансову удачу.

Подумавши про гроші і загадавши бажання, намагайся не зациклюватися на ньому, а відсторонитися і відпустити його.

І яким би способом залучення у своє життя фінансів ти не займалася, яким би чином гроші не потрапили в твоє життя, не забувай бути вдячною і за те, що з’явилося, і за те, чим ти вже володієш.

гаманець, товарНа фото: стильні аксесуари від українських виробників (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також