Головна Світ мами Професійна турбота про людей похилого віку: обираємо пансіонат для літніх родичів

Професійна турбота про людей похилого віку: обираємо пансіонат для літніх родичів

mamabook
523 Переглядів
старість

старістьПансіонат часто стає найкращим виходом для людей літнього віку, які не мають змоги подбати про себе самі, залишилися без родичів або ж діти яких далеко. Будинок престарілих – це не місце “заслання”, куди відправляють старших родичів, щоб спекатися. Навпаки, це заклад, де ваші батьки чи дідусі й бабусі будуть оточені увагою та залишатимуться під постійним медичним наглядом, який важко забезпечити в домашніх умовах.

Переваги проживання в пансіонаті для людей похилого віку

Можливість вести активний спосіб життя і водночас перебувати під постійним наглядом медпрацівників – одні з головних переваг проживання в пансіонаті для людей похилого віку. Будинок престарілих “Здоровый мир”, що у Василькові Київської області, на рівні з медичним наглядом подбав про організацію дозвілля для своїх гостей. Так, мешканці пансіонату проводять час за читанням, прогулянками на свіжому повітрі, творчими заняттями.

творчість

У пансіонаті працює персонал з медичною освітою. За людьми похилого віку доглядають цілодобово, контролюють прийом ліків, проводять моніторинг здоров’я. І це все “на місці”, без потреби відвідувати інші лікувальні заклади. Такий професійний догляд практично неможливий, коли людина пристарілого віку залишається вдома під опікою родичів.

Для літніх людей важливе збалансоване здорове харчування. Кухарі пансіонату, продумуючи меню, враховують необхідну кількість вітамінів, білків, жирів та інших важливих складових, які повинні бути у раціоні людини похилого віку. Крім того, за необхідності дієтичного харчування, для мешканця пансіонату складуть індивідуальне меню.

Салат

Як вибрати будинок престарілих?

Вибираючи будинок престарілих, потрібно особливу увагу звернути на матеріальну базу. Наскільки зручні спальні, ванні кімнати, громадські зони для старшої людини? Чи є все потрібне для забезпечення людей, які мають проблеми зі здоров’ям? У пансіонаті “Здоровый мир” гостям готові запропонувати медичні ліжка, ходунки, спеціальне взуття, протипролежневі матраци та інші засоби реабілітації – це необхідне оснащення у закладі, де мешкають люди старшого віку та ті, хто хворіє.

Не менш важлива територія самого будинку престарілих. Потрібно пам’ятати: люди старшого віку потребують тиші. Якраз це й пропонує “Здоровый мир”. Пансіонат оточений зеленню, на території є сад і прогулянкові доріжки, а неподалік – гарна транспортна розв’язка, щоб дітям і внукам було зручно навідувати своїх батьків чи дідусів і бабусь.

лікар

У пансіонаті для людей похилого віку ваші рідні залишатимуться під опікою професіоналів, про їхнє здоров’я і самопочуття турбуватимуться з не меншою увагою, ніж вдома. Крім того, це місце подарує нові знайомства і спілкування – все, щоб зробити життя літніх людей насиченим, цікавим, комфортним!

Читайте також