Головна Краса Проф-косметика TRUFFLE: кератинове вирівнювання, фарбування, завивка

Проф-косметика TRUFFLE: кератинове вирівнювання, фарбування, завивка

mamabook
182 Переглядів
волосся

волосся

Багатьох цікавить питання, яка б’юті-процедура найбільше підходить для випрямлення волосся? Більшості людей з кучерявою шевелюрою може допомогти кератинове вирівнювання. Але якщо волосся пошкоджене, можливо, спочатку знадобляться більш щадні маніпуляції. Стиліст порадить правильне рішення.

У ході вищезгаданої процедури використовуються спеціальні засоби для розгладження та зміцнення волосся. Б’юті-продукти містять кератин, колаген, у складі присутні амінокислоти шовку, протеїни пшениці. Активні компоненти проникають у волосся, допомагають відновлювати його структуру, захищають від пошкоджень, надають гладкості.

Професійні засоби для процедури, доглядові або для фарбування волосся (після того, як виконано кератинове вирівнювання https://www.truffle.od.ua/tag/krem-kraska-dlya-volos/) можна замовляти за каталогом та купувати в інтернет-магазині TRUFFLE. Тут працюють виключно з сертифікованою продукцією, перевіреною. Вона натуральна, безпечна для майстрів-стилістів та їх клієнтів.

У TRUFFLE можна придбати не лише продукцію для процедури кератинове вирівнювання, але й для зворотного порядку дій – https://www.truffle.od.ua/tag/zavivka-volos/: нейтралізатори для завивки, лосьйони – брендів KayPro, Previa, інших.

Особливості кератинового вирівнювання

Профі косметика для кератинового випрямлення –  справжній порятунок для всіх бажаючих мати прямі гладкі локони. Під час процедури спеціальний препарат наносять на волосся, далі для фіксації потрібна дія високої t. Підсумком маніпуляцій стане очікуваний результат: блискуче, шовковисте й вирівняне волосся зберігається на тривалий час.

волосся

Про засоби для вирівнювання

Важливо вибрати профі продукцію, яка, забезпечуючи довготривалий ефект та високу якість, підходить для вашого типу волосся, потреб.

У TRUFFLE широкий вибір брендових засобів для кератинового відновлення волосся, процедури вирівнювання:

  • кондиціонери;
  • шампуні;
  • сироватки;
  • маски;
  • так далі.

Кератин для локонів повертає їм здоровий вигляд. Проникаючи в структуру волосся, він заповнює пошкодження та порожнечі, відновлює його еластичність, природну силу.

волосся

Продукція для фарбування волосся, завивки

Крем-фарби, стійкі склади, безаміачні, прямого фарбування, а також спеціальні набори доступні до замовлення в TRUFFLE. Це продукція брендів Nook, JJ’s, Previa, інших. Засоби, крім свого безпосереднього призначення, забезпечують і догляд за локонами. Продукція має приємний аромат, чудово насичує волосся, добре пігментована. Активатори збагачені живильними оліями, їх можна використовувати й з рідною фарбою, й з іншої фірми.

Фарба не тече під час фарбування, відсутнє відчуття печіння, вона відмінно забарвлює відрослі коріння, волосся по довжині. Колір залишається насиченим, локони блискучі та м’які.

Біо-продукція для завивки покриває кожне пасмо легкою плівкою поживних інгредієнтів, пом’якшує та розгладжує волосся, допомагає створити кучері, додає гнучку фіксацію.

Якщо хочеться тугих класичних завитків, пружних кучерів, майстри порекомендують вибрати біозавивку. Вона можлива зі щадною продукцією TRUFFLE.

Головною відмінністю використання таких б’юті-засобів від стандартної хімії є те, що серед компонентів складу для біозавивки відсутня тіогліколева кислота, аміак, які агресивно впливають на волосся, руйнують його структуру.

Засоби для біозавивки забезпечують найкраще ковзання, запобігають ламкості, не перегрівають волосся й навіть забезпечують догляд.

Читайте також