Головна Здоров'я Правильна підготовка до візиту до лікаря-гінеколога

Правильна підготовка до візиту до лікаря-гінеколога

mamabook
134 Переглядів
лікар

лікар

Регулярні відвідування лікаря-гінеколога є основою жіночого здоров’я. Це можливість на ранній стадії діагностувати складні патології і вилікуватися без ризиків для організму. Огляди в жіночого лікаря повинні проходити не рідше, ніж один раз на півроку. Записатися на прийом до фахівця ви можете на сайті https://dok.at.ua. Ми ж підкажемо, як правильно слід готуватися пацієнткам до гінекологічного огляду.

Що заборонено робити напередодні

Не можна вживати алкогольні напої в жодному вигляді та в будь-якій кількості. Важливо знати, що алкоголь завжди провокує тимчасовий набряк м’яких тканин. Під час огляду набряк слизової може оцінюватися лікарем як проблема зі здоров’ям. Особливо, якщо напередодні пацієнтка провела день за застіллям і вживала чималу кількість спритних напоїв.

Також не відвідуйте чани, сауну, гарячі ванни. Будь-які теплові водні процедури гарно стимулюють кровообіг в органах малого тазу. Цей ефект зберігається до 2 діб. Тож ситуація подібна до реакції на алкоголь: лікар побачить гіперемію слизових оболонок та місцеві набряки.

Чи можна користуватися грілкою?

Часто жінки кладуть грілки під час менструації. Будь-який дискомфорт у животі легко прибрати нагріванням. І це великий ризик. Якщо з’явився біль невідомого характеру, то не намагайтеся його прибрати. Не можна ставити грілку й бажано не пити знеболювальних засобів – якнайшвидше зверніться до гінеколога для проведення огляду та УЗД.

узд

Інтимна близькість

Вона заборонена, як мінімум, на 48 годин до моменту прийому в лікаря. Слизова дуже активна після акту, з’являється й надмірна кількість слизу. Це також показники запалення статевих органів. Аби лікар не запідозрив патології, не варто порушувати це правило.

Що потрібно зробити пацієнтці напередодні відвідування:

  • Зафіксувати точну дату останньої менструації, порахувати тривалість циклу.
  • Записати всі скарги, які вас турбували з моменту останнього візиту.
  • Не забути список ліків чи гормональних контрацептивів, які ви вживаєте зараз чи протягом останніх кількох місяців.
  • Подбайте про гігієну (душ, чиста білизна, поголені інтимні зони).

Читайте також