Головна Світ мами Поради, як вдало обрати психолога

Поради, як вдало обрати психолога

mamabook
54 Переглядів
стрес

стресВирішено – настав час записатися до психолога! Більшість людей приблизно розуміють, як відбуватиметься сеанс. Що робитиме чи говоритиме спеціаліст, чого взагалі слід очікувати від терапії. Втім ясного розуміння, як обрати психолога все ж не додається. Спробуємо розібратися, від чого залежить вибір фахівця.

Що ми очікуємо від психолога?

Дуже важливо, щоб між клієнтом та терапевтом відбувся контакт. Адже лише так вдасться встановити довідливі, дружні та теплі стосунки під час сесії. Тому, перш ніж почати шукати психолога, слід проаналізувати свої побажання щодо статі, його віку та зовнішності.

Для цього можете переглянути сторінки у соцмережах, почитати статті на його сайті, подивитись відео, поговорити телефоном чи поспілкуватись у месенджерах. Так ви зможете оцінити манеру комунікації спеціаліста, тембр голосу, інтонації, мову тощо.

Іноді буває так, що ви, нібито, визначилися з психологом, але перша зустріч зовсім не вразила вас. Не поспішайте шукати іншого терапевта, спробуйте обговорити ваші почуття з цим фахівцем. Часом, щоб зрозуміти, чи підходить вам спеціаліст, потрібно 3-5 консультацій.

На який результат слід очікувати?

Багато людей вдаються в таке питання вже після першого сеансу. Важливо розуміти, що результат залежить виключно від запиту та діям самого клієнта. Чи готовий він працювати над собою та своїми недоліками у форматі психотерапії? Чи вірить він у результат? Якщо ставитися до процесу скептично або розраховувати на чарівну пігулку – нічого не вийде. Терапія – це тривала, старанна робота. Яка вимагає максимум уваги та участі самого клієнта.

Чи варто вірити рекомендаціям?

Ми звикли обирати стоматологів, перукарів, майстрів манікюру за рекомендаціями друзів, знайомих чи лідерів думок. З психологами справа дещо інакша. Ніхто не дасть стовідсоткових гарантій, що спеціаліст, який допоміг вашій подрузі, відмінно підійде і вам. Досвід знайомих не може замінити ваш. Тому, перш ніж приймати рішення, поцікавтеся у спеціаліста про його освіту, чи працював він із подібними запитами або проблемами.

офіс

Як вибрати психолога на сайті HoldYou?

HoldYou – це онлайн-платформа психологічної підтримки, де ви можете обрати психолога, керуючись власними потребами та побажаннями. На сайті можна ознайомитись з професійною біографією та переліком проблем, з якими працюють наші психологи.

Консультації проходять у форматі онлайн. У разі, якщо ви не налаштовані на особисту бесіду, можете отримати якісну допомогу в онлайн-чаті.

Всі психологи мають великий досвід та необхідні компетенції. Регулярно відвідують курси з підвищення кваліфікації, беруть участь у конференціях та майстер-класах, проходять супервізії та інтервізії.

Записатися на консультацію можна на сайті або в мобільному додатку HoldYou.

Читайте також