Головна Світ мами Поради, як вдало зробити селфі

Поради, як вдало зробити селфі

mamabook
112 Переглядів

ноутбук, девушка, работа, компьютерВажно знайти людину, яка ніколи не робила селфі. Але хочеться зробити гарне, привабливе фото. Як же правильно фотографуватись, аби вдало виходити на фото?

1. Популярні селфи – це ті, на яких є що порозглядати. Тому намагайтеся, щоб в кадр потрапило якомога більше деталей, дрібниць.

2. Фотографуючи себе, вибирайте різні джерела світла (натуральні чи штучні), а також не забувайте включати спалах. Наприклад, світло з вікна, падаюче прямо на обличчя, візуально вирівняє шкіру і зробить вас красивіше. Запам’ятайте: одні з найвдаліших фото виходять на вулиці, коли світло розсіяне.

3. Очі – це дзеркало душі. Приховати сліди втоми, безсонної або бурхливої ​​ночі можна за допомогою макіяжу: спробуйте вирівняти тон BB-кремом – змішайте (один до одного) сироватку для шкіри навколо очей і консилер і нанесіть цю суміш під очі і на верхню частину скул. Додайте трохи рум’ян і блиску на губи – і ви готові для фото!

4. Під час “самострілу” тримайте руку трохи вище рівня очей – це найвдаліший ракурс.

5. Практично у кожної зірки є робоча сторона – та, з якою вони завжди добре виходять на фото. Методом проб і помилок знайдіть і ви свою.

6. Не треба соромитися обробляти зроблені фото. Ми живемо в такому суспільстві, яке диктує свої правила, тому трохи прикрасити себе нікому не зашкодить. Корисні додатки Facetune або Cream Cam.

7. Слідкуйте, щоб пальці не закривали половину знімка. “Сонечко” вже не в моді.

8. Подбайте про те, щоб задній фон був красивим і не перетягував увагу на себе. Зіркою фотографії повинні бути ви, а не якась позіхаюча дівчина за спиною.

9. Підраховано, що найкращий час для викладення селфі в мережі з 21 до 22 вечора: потрапивши в цей проміжок, ви зможете набрати найбільшу кількість лайків.

10. І пам’ятайте: не всі речі, природні явища і головне – себе в різних станах потрібно фотографувати. Просто залиште ці прекрасні моменти у своїй пам’яті. Наші очі сприймають інформацію набагато яскравіше, ніж це передає камера телефону.

гаманець, товарНа фото: Стильні аксесуари від українських виробників (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також