Головна Світ мами Поради, як перестати заздрити

Поради, як перестати заздрити

mamabook
349 Переглядів
Депрессия

ДепрессияЗаздрощі – дуже руйнівна риса характеру. Замість того, аби рухатися вперед та розвиватися, людина зациклюється на досягненнях інших. Як же навчитися не заздрити?

Позбутися від заздрощів непросто, особливо якщо привід для них. Наприклад, знайома купила машину або колега помітно схудла, а ти все ніяк не можеш. Щоб позбутися від заздрості, потрібно знайти її причини. Їх може бути багато: багатство, слава, краса, влада й інше.

Покопайся в собі і будь чесною: чому ти заздриш? Гарної зовнішності моделі? Ти не знаєш, скільки вона в неї вклала, щоб стати такою, а природна краса – це не її особиста заслуга і гордість. Інша справа – вчинки і досягнення. Не можеш позбутися заздрості до чиїх-небудь грошей? Подумай, що матеріальне може швидко з’явитися і швидко зникнути, а заробити здатен кожен на чому завгодно.

Коли знайдеш причину, потрібно постаратися позбутися від заздрості:

1. Контролюй себе і свої думки.

Хочеш те, що мають інші, – думай не про те, як круто, що у когось це є, а про те, що потрібно робити, щоб у тебе теж було подібне. Взагалі потрібно це тобі настільки? Позбутися від заздрості допоможе самоаналіз і тверезий розум.

2. Не суди про те, чого не знаєш напевно.

По-перше, є відмінна фраза на цей рахунок: заздрячи чужому щастю, ніколи не знаєш, як довго людина до нього йшла. За зовнішнім благополуччям може стояти багато розчарувань і проблем. Можливо, людина багато працювала і терпіла нестатки, а ти просто сидиш і заздриш.

3. Займися собою.

Ти не можеш позбутися заздрості, що хтось зайняв перше місце з плавання? Виникає закономірне питання: що зробила ти, щоб бути на його / її місці? Тобі нічого не заважає розвиватися, вдосконалюватися і бути кращою в певній справі. Це може бути вишивка бісером, бізнес або танці на пілоні – неважливо. Важливо те, що своє зростання і реалізація допоможуть позбутися від заздрості.

чашки, чашка, товар, товариНа фото: Оригінальні подарункові чашки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також