Головна Дошкільнята Поради мамам: як правильно виховувати доньку

Поради мамам: як правильно виховувати доньку

mamabook
286 Переглядів

Советы мамам: как воспитывать девочку без отцаВ дитинстві своїх донечок ми називаємо принцесам та ангелочкам. І як же хочеться, аби з них виросли справжні леді, ідеальні жінки для своїх чоловіків, зразкові матері для своїх дітей. Ми дамо кілька важливих порад, як варто виховувати дівчинку.

Порада 1. Розділяємо
З самого дитинства маленька дівчинка повинна розуміти, що вона відрізняється від хлопчиків. Пояснюйте значення різниці по мірі її дорослішання. Спочатку достатньо пояснити, що є зовсім недівчачі забавки та ігри, що дівчинці не личить хуліганити та грубити.

У віці 5-7 років дівчинка вже повинна бути головною маминою помічницею на кухні та в побуті. Це не значить, що на неї потрібно перекласти купу важкої роботи. Але це значить, що у неї на очах ви повинні готувати їжу чоловікові, а також пропонувати їй залучитись до цієї справи.

В 9-10 років розмови по різницю повинні бути більш предметними – тут вже варто згадати і про різниці у будові органів, і про менструацію, яка скоро почнеться у донечки.

Порада 2. Таємниці
У вас з донькою повинні бути свої жіночі таємниці. Для дівчинки це спочатку як забавка. Їй подобається, що є якісь речі, про які знає лише мама, а от татові, дідусеві чи братику розповідати не слід. Насправді ж за допомогою методу таємниць ви виховуєте в дівчинці скромність, а також жіночу етику. Адже донечка повинна навчитись змалку розуміти, що є речі, які вона не повинна розкривати про себе першому-ліпшому хлопчикові. А також таємниці допоможуть виховувати донечку, яка не буде вести себе вульгарно в присутності чоловіків. Вона чітко буде розуміти, що в компанії хлопців не слід жартувати на теми інтиму, менструації, статевих органів, білизни…словом, донечка буде справжньою леді.

Порада 3. Господиня
Вродлива, стильна, розумна, а ще й пироги пече та борщ варить. Така дівчинка – мрія багатьох хлопців у майбутньому. А кожна матуся забов’язана підготувати ідеальну жінку і, звичайно ж, господиню. Донечка повинна вміти готувати, прибиратись в домі. До того ж, це завжди гарна допомога вам. Якщо ви затримались на роботі, захворіли, втомились – ви завжди будете знати, що сім’ю сьогодні нагодує ваша маленька помічниця.

чашка, чашки, товар

Оригінальні подарункові чашки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Порада 4. Особиста гігієна
З самого народження дівчинку потрібно привчати до особистої гігієни. Вона повинна митись щодня, мати чисте волосся, доглянуті нігті, чисті вушка. Це елементарні звички, які мама повинна виробляти у дівчинко кожного дня протягом багатьох років. Також показуйте власним прикладом, як ви слідкуєте за собою, давайте донечці поради, разом купуйте косметику, роз’яснюйте її правила макіяжа. Це важливо, аби потім, у дорослішому віці, дочка знала, що не варто зловживати декоративною косметико, як не виглядати вульгарно, як щодня доглядати за шкірою та волоссям.

Порада 5. Стиль
Часто матусі не знають міри і починають зловживати яскравими кольорами, прикрасами в одязі дівчинки. Але ви повинні привчити її до правил стилю з маленьких років. У дівчинки не повинно бути на голові 10 резинок різного кольору і ще стільки ж заколок. Вона не повинна носити одночасно колготки в горошок, кофтинку в смужку і спідницю в квіточки. Знайте міру – и привчайте до лаконізму, витонченості свою маленьку принцесу. Аби в підлітковому віці вона не мала бажання виставляти себе напоказ, а чітко розуміла, як виглядати пристойно та стильно одночасно.

Порада 6. Самостійна
Трішечки фемінізму ніхто не відміняв. Аби ваша донечка у майбутньому знала собі ціну, в ній потрібно змалку виховувати стійкий характер. Не потрібно вбивати в голову думки про заміжжя і твердження, що її – таку вродливу і гарну господиню – повинен вибрати достойний, забезпечений чоловік. Ви повинні пояснити дочці, що їй ціни не буде, якщо вона буде гарно вчитись, досягати кар’єрних висот, а головне – намагатись не залежати фінансово від чоловіка. Дівчинка з таким характером просто приречена бути щасливою в особистому житті. І це якраз залежить від мами, яка дасть в дитинстві правильні настанови своїй дочці.

сумочка, сумка, товари

Набори для творчості для дітей різного віку (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

mamabook.com.ua

Читайте також