Головна Краса Популярні міфи про сиве волосся

Популярні міфи про сиве волосся

mamabook
250 Переглядів
сивина

сивинаСиве волосся – ознака старіння, тож його намагаються позбутися в різні способи. Не знаючи причин його появи, чимало людей обирає агресивні чи малоефективні методи боротьби з сивиною.

Наш сайт Mamabook спростує 4 неправильні твердження про сиве волосся.

Міф 1. Сивину провокує надмірне фарбування

Вважається, що часте фарбування волосся прискорює процес його старіння. І тому навіть у молодих дівчат уже можуть з’явитися сиві волосинки. Насправді це не так. При частому фарбуванні волосся стає слабшим, тоншим, проте не сивим.

Міф 2. Виривання призведи до появи інших

Існує така думка: якщо вирвати сиву волосину, то на її місці з’явиться відразу декілька нових волосин. І прориваючи сивину, люди сподіваються, що волосся стане густішим. Насправді ви пошкоджуєте волосяні фолікули, а на їхньому місці нове волосся не з’явиться.

Міф 3. Стрес провокує сивину

Ви чули вислів, як «людина посивіла за ніч»? Реальні доказів цього явища не існує. Дійсно, сильний затяжний стрес прискорює старіння всього організму. Але цей процес тривалий – і сивина не проявиться миттєво.

Міф 4. Сивину провокує сонце

Ультрафіолет пошкоджує волосся, робить його слабким, пересушеним. Агресивне сонячне проміння навіть здатне зробити волосся світлішим. Але це часткова втрата пігменту – і процес не має нічого спільного з посивінням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 6 таємниць гарного та розкішного волосся

Читайте також