Головна Релакс Подарункові бокси – найкраща ідея подарунку: як обрати

Подарункові бокси – найкраща ідея подарунку: як обрати

mamabook
21 Переглядів
подарок

подарок

Готові набори – універсальне та практичне рішення, яке доречно обирати до будь-якого свята. Презентабельні коробочки підійдуть у якості вдалого презенту жінці чи чоловікові, дітям різного віку. Набори різної тематики допомагають із легкістю обирати подарунки, які відповідають уподобанням людини. Вміст може бути різноманітний – від солодощів до алкогольних напоїв. Кому і які вручати подарункові бокси і що враховувати при виборі презентів?

Що можна дарувати всім?

Існують певні категорії презентів, які можна вручати будь-якій людині – незалежно від її віку та соціального статусу. Універсальні подарунки настільки практичні та корисні, що їх можна обрати для керівника, бабусі чи дідуся, нареченим на весілля чи навіть підлітку на випускний. Такі готові бокси рятують у моменту пошуку екстреного подарунка. Немає часу на вибір чи ідеї подарунків вичерпалися? Обирайте презентабельні бокси, які містять позиції з цього ТОП-списку:

  • чай та кава;
  • шоколад і цукерки;
  • подарункові чашки.

Романтичні набори

Якщо обираєте презент для дружини чи коханої дівчини, обов’язково враховуйте елемент романтики. Скільки б років не було жінці, квіти та солодке завжди залишаються фаворитами. І не обов’язково вручати букети із живих квітів чи кімнатні рослини в горщиках. Оригінальним рішенням буде вибір подарункового набору, де квіти представлені в різних варіаціях:

  • троянди з мила;
  • декоративні сухоцвіти;
  • їстівні квіти з шоколаду.

Жінки полюбляють створювати затишну атмосферу вдома чи на робочому місці. У якості подарунка їм сподобаються якісні аромасвічки, гарні чашки, стильний термос.

подарок

Набори для двох

Протягом року налічується чимало парних свят, коли кохані готують сюрпризи одне одному. Це День святого Валентина, річниця шлюбу чи стосунків, День сім’ї, День матері і День батька. Вдале бюджетне рішення – це обрати подарунковий бокс, який буде корисний однаково для двох.

У наборі можуть бути присутні оригінальні алкогольні напої, будь-які товари з атрибутикою «Камасутри», солодка аптечка, горішки та снеки.

На всі випадки життя

Оскільки готові бокси підходять до різних подій, то не варто обмежуватися лише офіційними святами. Окрім Нового року чи 8 Березня, готувати сюрпризи близьким та друзям можна в різних ситуаціях. У вас перше побачення? Зустріньте кохану не з квітами, а з коробкою солодощів. Маєте дітей? Відзначайте День сина чи День доньки. Не забудьте про професійні свята та важливі сімейні події: виписка з пологового будинку, хрещення малюка, 1 Вересня в житті першокласника. Відзначайте кожну зі значимих дат презентабельними боксами.

Читайте також