Головна Здоров'я Діагностика раку молочної залози в Україні: що робити молодим мамам

Діагностика раку молочної залози в Україні: що робити молодим мамам

mamabook
19 Переглядів
бюст

бюст

Рак молочної залози – одне із найпоширеніших захворювань у жінок. Сучасна медицина налічує багато методів лікування, проте діагностика дозволяє попередити та запобігти розвитку онкології. Молодим мамам необхідно проводити обстеження після вагітності. Діагностику та лікування проводить лікар мамолог або мамолог-гінеколог. Ви приходите в мамологічний центр на діагностику раку молочної залози та консультацію.

Як виявити рак молочної залози? Способи діагностики пухлини молочної залози

Існує декілька способів, які допоможуть виявити рак молочної залози як самостійно так і під час консультації мамолога.

Перший спосіб – самопальпація грудей. Жінкам рекомендовано регулярно проводити обстеження молочних залог. Ви зможете помітити будь-які зміни: форма грудей, їх структура, болісні відчуття тощо. Самостійне обстеження молочних залоз досить ефективний спосіб, але відчути зміни можна лише під час постійного періодичного огляду і порівняння. Під час вагітності та грудного вигодовування структура грудей змінюється і метод самопальпації може бути незрозумілим і тривожним для жінок, тому необхідно вчасно проводити діагностику раку грудей у лікаря.

Другий спосіб – огляд лікаря мамолога. Діагностика молочних залоз проводиться в онкологічному центрі або у лікаря мамолога. Лікар проводить пальпація грудей на виявлення новоутворень або ущільнень молочних залоз. Додатково проводяться ультразвукове дослідження та мамографія. Таким чином будь-які найменші зміни тканин залоз будуть виявлені.

Обидва способи ефективні і в комплексі збільшують шанси на успішне лікування для пацієнток. Лікарі рекомендують проходити діагностику один раз на рік.

Діагностика раку грудей у Мамологічному центрі Запорізького регіонального протипухлинного центру

Мамологічний центр Запорізького регіонального протипухлинного центру проводить діагностику та лікування раку молочної залози. В центрі працюють високопрофесійні лікарі, є сучасне обладнання,центр оснащений сучасним обладнання та постійно впроваджує інноваційні підходи лікування.

В центрі працюють лікарі мамологи-онкологи з досвідом виявлення та лікування раку грудей. Спочатку здійснюється первинний прийом, під час якого лікар збирає анамнез, враховує фактори ризику та проводяться додаткові обстеження враховуючи індивідуальний підхід.Звертаючись у ЗРПЦ ви отримуєте регулярний моніторинг, якісне лікування та забезпечення підтримки на кожному етапі.

Читайте також