Головна Світ мами Подарунки по гороскопу: що дарувати Левам на Новий рік 2016

Подарунки по гороскопу: що дарувати Левам на Новий рік 2016

mamabook
177 Переглядів

подарок

Люди, народжені під знаком Леви, дуже примхливі і вибагливі. Але все-таки вгадати з новорічним подарунков для Лева нескладно. Підказки дає сайт Womanbook

Стихія людей, народжених під знаком Лева, як і стихія 2016 року, – Вогонь. Представники цього знаку будуть безмежно раді, якщо ваш подарунок підкреслить важливість і статусність Лева, буде прикрашений його ініціалами чи іменем, виготовлений на замовлення.

Самозакоханість представників цього знаку Зодіаку не може не впливати на вибір новорічного подарунку. Ідеально підійдуть для Левів ювелірні прикраси та біжутерія. Обирайте якісні вироби, а серед дорогоцінних металів надайте перевагу золоту. Величезний плюс, якщо сережки, каблучка чи інший виріб буде прикрашений камінням. Оригінальним подарунком буде підвіска з першою літерою імені Левиці або зодіакальним символом знаку. Чоловіку-Леву можна презентувати запонки.

Оцінять Леви і предмети гардеробу, аксесуари, косметику та парфуми. Потурбуйтесь, щоб одяг та аксесуари мали вкраплення червоного чи помаранчевого кольору, що символізує покровительку 2016 року – Вогняну Мавпу. Серед косметики надайте перевагу наборам по догляду за шкірою, тілом та волосся, а парфуми можна сміливо обирати не лише серед нейтральних ароматів – сміливі представники цього знаку полюбляють квіткові, цитрусові та навіть різкі запахи.

znaki_zodiakov, знаки зодиака

Сережки-гвоздики зі знаками зодіаків – Інтернет-магазин Tovarik.com.ua, розділ Біжутерія

Люди, народжені під знаком Лева, цінують мистецтво. Чудовим подарунком стане репродукція відомого полотна, портрет, написаний по фотографії, вишиванка, глиняні горщики ручної роботи. Окрім того Леви оцінять квитки в театр, на балет чи концерт.

Представники даного знаку Зодіаку не відмовляють собі в задоволенні смачно попоїсти. Тож можете запросити Лева до ресторану з екзотичною кухнею або приготувати самостійно вишукану вечерю. Ще один вдалий подарунок – кошик з фруктами, сирами, вином. Чоловіки-Леви будуть в захваті від пляшки елітного алкоголю.

Леви дуже прогресивні, тож зрадіють різноманітним гаджетам і новинкам. Доречними будуть крокомір, велокомп’ютер, годинник з визначенням біологічних ритмів, оригінальний будильник, планшет, фотокамера і т.д.

Для Левів надзвичайно важливо, як ви презентуєте свій сюрприз. Продумайте, з якими словами ви його подаруєте, підкресліть важливість і особливість того, кому вручаєте презент. Запакуйте подарунок так, щоб зацікавити Лева вже з перших секунд.

Futbolka-s-tarasom-shevchenko_1

подарокНа фото: чоловічі футболка із зображенням Тараса Шевченка і подарунковий набір для маленького українця (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також