Головна Світ мами Персональний гороскоп для всіх знаків зодіаку на липень 2015

Персональний гороскоп для всіх знаків зодіаку на липень 2015

mamabook
151 Переглядів

девушка, счастье, радость, лето, улыбка

В житті кожного з нас приходять моменти, коли ми чекаємо якихось підказок. Такими можуть бути гороскопи. Дізнайтесь, що пророкують зірки представникам 12-ти знаків зодіаку у липні. Короткі персональні гороскопи підготував сайт womanbook.com.ua.

Овен (21.03 — 20.04)
Представники цього зодіакального знаку проведуть липень 2015 року пасивно, що насправді абсолютно їм невластиво. Але станеться не через відсутність вашого особистого бажання та безініціативність, а через ряд ситуацій, в силу яких ви не зможете реалізувати задумані плани. Також завадити може і одна особливість вашого характеру. Не завжди вміло розраховуючи власні сили, але будучи дуже амбітними, Овни полюбляють братись за кілька справ одночасно. В результаті – ні сил, ні часу не вистачає на жодну з них. Отже, плануйте справи у липні грамотно!

Сприятливі дні у липні: 21.
Невдалі дні у липні: 7, 19, 29.

Тілець (21.04 — 20.05)
Зірки наполегливо радять представникам цього знаку зодіаку витратити час в липні на те, аби побороти свої фобії та сумніви. Швидше за все, саме вони змушують останнім часом стояти на місці, тому ви не можете рухатись вперед – ні на роботі, ні на любовному фронті, ні з реалізацією власних мрій. Тому спробуйте додати собі побільше впевненості та перестати у всьому сумніватись.

Сприятливі дні у липні: 11, 16.
Невдалі дні у липні: 4, 13, 14.

Близнюки (21.05 — 21.06)
Близнюкам в липні-2015 рекомендується не бути такими недовірливими до людей. Шви-дше за все, вам буде здаватись, ніби проти вас зготується масштабна змова або розводять плітки. Насправді ж ви будете перебільшувати свою значимість для людини, яку вважаєте своїм неприятелем. Не вигадуйте неіснуючі проблеми і не заганяйте себе в стресові ситуації. Вам давно потрібно гарно відпочити і душею, і тілом. Тож липень – ідеальний для вас час на відпустку і подорож.

Сприятливі дні у липні: 12, 23.
Невдалі дні у липні: 17.

дитячий одяг, товар, спідниця

Якісний недорогий дитячий одяг на літо для дівчаток (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Рак (22.06 — 22.07)
В липні ви будете претендувати на роль лідера. Ви давно знаходились в тіні і саме зараз знайшли в собі сили бажання, аби проявитись. Вам справді варто бути більш амбітною людиною, але зірки радять дещо зачекати зі своїми планами. Зараз для вас – вдалий час, аби все обміркувати і розробити стратегію. Якщо ви почнете діяти агресивно і спонтанно, то обов’язково припуститесь помилок, які вже в найближчому майбутньому зіграють проти вас.

Сприятливі дні у липні: 9, 19, 22.
Невдалі дні у липні: 14, 30.

Лев (23.07 — 22.08)
У липні Леви дуже зіпсують своїми стосунки з оточуючими. Ви занадто активно почнете ставити себе на перший план, називати свої вчинки зразковими. Ви і раніше відносились до людей, які не надто рахуються з думками оточуючих, але в липні ваші «царські» амбіції будуть зашкалювати. Зірки радять стримувати себе, тому що ви дуже ризикуєте зіпсу-вати стосунки не лише з конкурентами, але й з вірними друзями.

Сприятливі дні у липні: 2, 18.
Невдалі дні у липні: 11, 17, 26.

Діва (23.08 — 23.09)
Зірки передбачають, що в липні в вашому житті несподівано можуть з’явитись люди з минулого. І, швидше за все, для вас це будуть абсолютно небажані і неочікувані зустрічі. Це може бути хто-завгодно – давнє кохання, однокласники, колишні колеги по роботі. Ці давні знайомі можуть принести не лише неприємне спілкування, але й старі невирішені проблеми. Тому вам варто навчитись сміливо і тактовно казати людям тверде «ні» і присікати будь-яке спілкування з тими, кого не хочете бачити в своєму житті.

Сприятливі дні у липні: 1, 9
Невдалі дні у липні: 4

Терези (24.09 — 23.10)
Липень для вас буде успішним місяцем в усіх ваших справах та починаннях. Але зірки радять не виносити свої успіхи на публіку, поменше посвячувати в свої справи навіть друзів. Швидше за все, ваш успіх викличе хвилю критики та заздрощів. Також липень буде особливо вдалим в питаннях любовних. Одинокі Терези можуть знайти надійного супутника життя, а вже сімейні – укріпити свій шлюб, надати стосункам новизни.

Сприятливі дні у липні: 8, 22, 28
Невдалі дні у липні: 2

дитячий одяг, товар, футболки

Якісний недорогий дитячий одяг на літо для хлопчиків (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Скорпіон (24.10 — 22.11)
Дуже напружений місяць, особливо в робочих питаннях. У вас буде надмірна кількість справ, з якими ви впораєтесь, але за певну ціну – постійної втоми, роздратованості, погіршення стану здоров’я і навіть конфліктів з коханої людиною. Спробуйте навіть в період авралу приділяти увагу близьким людям і не зриватись на них. Також ризикуєте пропус-тити вирішення важливих питань, які в майбутньому нагадають про себе дуже несподівано.

Сприятливі дні у липні: 8, 20, 28
Невдалі дні у липні: 1

Стрілець (23.11 — 21.12)
В липні ви будете схильні драматизувати, скаржитись на долю і думати, що ваші справи складаються не найкращим чином. Швидше за все, справи будуть йти не так погано, як здається, але ви будете відчувати душевну та емоційну втому. Прислухайтесь до порад зірок: вам вкрай необхідна розрядка, раптові вчинки, незаплановані поїздки. Додайте в липні своєму життю трошки яскравих кольорів!

Сприятливі дні у липні: 6, 9
Невдалі дні у липні: 1, 14, 22, 24

Козеріг (22.12 — 20.01)
Як показує ваш персональний гороскоп, липень буде сповнений сюрпризів і несподіваних новин. Проте до них потрібно ставитись з обережністю, бо насправді ці сюрпризи будуть для вас таким собі «Троянським конем». І якщо якісь новини ви будете сприймати як радісну звістку, то вже в найближчому майбутньому зрозумієте, що сюрпризи мали негативний підтекст. Тож будьте уважнішими у спілкуванні людей, які набиваються до вас у друзі, також не варто йти на примирення з давніми ворогами.

Сприятливі дні у липні: 8, 9
Невдалі дні у липні: 11, 14, 20

Водолій (21.01 — 18.02)
Дуже неоднозначний для вас місяць. Ви будете схильні робити чимало помилок, проте зможете знайти в собі сили, аби їх самостійно виправити. Не уникнути і конфліктних си-туацій з близькими, друзями, колегами. Проте липень дасть вам і очевидні плюси – ви зможете чимало побороти в собі і навіть проявити приховані риси характеру, стійкість, здатність до самовдосконалення. Сприймати всі неприємні ситуації у липні як важливий життєвий урок.

Сприятливі дні у липні: 8, 25
Невдалі дні у липні: 7

Риби (19.02 — 20.03)
Це буде дуже спокійний, пасивний період. Липень не принесе вам нічого визначного, ні-яких важливих подій, сюрпризів. Ви будете затягнуті в рутину щоденних справ і в якийсь момент ви навіть будете розчаровані, що літо проходить так безрезультатно для вас. Проте зірки вас заспокоюють: це лише час, аби набратись сил, бо попереду вас чекає дуже активний серпень – місяць важливих звершень і високих досягнень. Тож не забувайте, що всьому свій час!

Сприятливі дні у липні: 13
Невдалі дні у липні: 7, 12, 26

кардиган, модаНа фото: стильні жіночі кардигани на весну і літо (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також