Головна Релакс Переваги вивчення англійської мови з носієм: чому варто обирати курси з носієм мови?

Переваги вивчення англійської мови з носієм: чому варто обирати курси з носієм мови?

mamabook
33 Переглядів
англійська

lwdXbTANTfhV3D7EsNgs3ljJRP7OuN-35fEwVVKNzkpJN-rogFTlVXh4QeTq4AjfkQFGE8O2k7cB2jA6X0mJ7urDZL9pFrcRjT8X1TFGyvuFFKkngfaCyMW3uW2sLpzvjA-sZ1-Hw8DGbFiWj6NGJnw

Вивчення англійської мови з носієм може перетворити нудне зубріння на захопливе хобі. Тільки уявіть: замість незрозумілих граматичних правил і таблиць — цікава розмова з іноземцем, з яким можна обговорити актуальні теми, а не банальне the capital of Great Britain із підручника. На щастя, сьогодні батьки та школярі мають вибір — вивчати англійську з носієм мови або зі звичайним репетитором.

Хто такий native speaker?

Носій — це людина, для якої англійська мова рідна. Він говорить без акценту, використовує сучасні живі фрази. Саме це й потрібно, якщо вас цікавить вивчення англійської для подорожей, спілкування, навчання, саморозвитку. З носієм ми вивчаємо мову вражень, подій, новин та емоцій.

4 переваги вивчення мови з носієм

Як мінімум, це цікаво та ефективно. Потрібні ще аргументи? Читайте далі!

1. Постійна практика

Вивчення англійської мови з носієм означає, що доведеться багато спілкуватися англійською. Навіть дуже багато! Викладач не переходитиме на українську. І в цьому весь сенс — ви ніби перебуваєте на вулицях Лондона чи Лос-Анджелеса. Жива розмовна практика без зупинки змушує вас звикнути до спілкування англійською та мотивує на подальше поглиблене вивчення.

2. Жива лексика

Носій мови знає всі нюанси вживання слів. Уявіть, що ви допомагаєте іноземцю у вивченні української мови. Скільки відтінків існує в нашій мові, які неможливо зрозуміти зі звичайного підручника! Схожа ситуація і з носієм англійської — тільки та людина, яка виросла в цьому мовному середовищі, здатна пояснити справжні значення багатьох крилатих виразів, розтлумачити справжній зміст правил, показати тонку гру слів, яка властива англійській мові.

3. Справжня вимова

Носій мови говорить із природною вимовою. Вивчення з ним англійської означає можливість перейняти правильні наголоси, інтонацію та інші аспекти. Учні нарешті позбуваються набридливого акценту.

4. Культурно-мовне середовище

Знаєте, чому школярам складно вивчати латинь? Тому що нею не обговориш новий фільм Marvel, проблеми з друзями чи рецепт бургера. Вивчення англійської з носієм дозволяє потрапити в культурне середовище та подолати мовний бар’єр. Обговорюючи англійською книги, серіали, відео на Youtube, учні знайомляться з контекстом, вчаться говорити впевненіше.

f7-6yYxYvqcOB9xgiQm4Cn1luWNCkLGVqsyx1cJSXoF_6CbrH8Qsd6T3g4KGwK5ck4gyj7ddu81BKf8xxqS89bSnv_ZHYMSUasQqmvIJ7pOI40Sc4zxrDTg9vKT3IjyDv7_HmRH7Yehmx3UFt_flFvo

Де знайти викладача?

Не поспішайте шукати репетитора-іноземця в соцмережах і на форумах. Навряд чи такий спосіб вивчення мови буде результативним. Краще обрати курси в перевірених закладах освіти. Поцікавтеся кваліфікацією носія, а також дізнайтеся, чи є в нього досвід навчання дітей. Важливо, щоб заняття проходили в мінігрупах, де кожному учаснику приділятиметься достатньо уваги. Для ефективного вивчення мови потрібно, щоб уроки проводилися виключно англійською.

Деякі школи пропонують пробні уроки. Скористайтеся такою можливістю, щоб переконатися, що дитині буде комфортно спілкуватися з носієм, а вас влаштовує підхід до навчання.

Читайте також