Головна Релакс Переваги корпоративного навчання англійської мови

Переваги корпоративного навчання англійської мови

mamabook
32 Переглядів
иностранный язык

иностранный язык

Збільшити об’єми продажів, вийти на міжнародну цільову аудиторію та залучити нових партнерів, підвищити професійний рівень співробітників – ось лиш мінімум переваг, які дає англійська мова. Проте рівень викладання у школах та ВУЗах у нас залишається посереднім. Лише невеликий відсоток штатних працівників закінчує спеціалізовані заклади з поглибленим вивченням іноземної. Тож підвищити переговорні навички ТОП-менеджменту й консультантів допоможе корпоративне навчання англійської. У майбутньому компанії не доведеться звертатися за послугами до перекладачів, які часто помиляються під час важливих переговорів, оскільки не володіють тонкощами професії та потрібною термінологією.

Робота на перспективу

Вибір завжди залишається за керівництвом компанії: підвищити рівень штатних працівників чи щоразу залучати до роботи запрошеного спеціаліста. Перекладі, до речі, часто змінюються. Тож щоразу доведеться готувати людину до проведення переговорів чи ділових поїздок.

Як показує практика, освічений персонал – це завжди робота на перспективу. Навіть оплачуючи курси з вивчення англійської мови, компанія у результаті суттєво заощаджуйте та швидко отримує ефективний ріст. Вільне володіння бізнес-англійської дозволяє легко вирішувати комерційні цілі. Тим більше, сучасні методи навчання дозволяють розробляти спеціальні навчальні програми для конкретної компанії.

флипчарт

Корпоративна англійська – індивідуальний підхід

Специфіка діяльності кожного сегменту бізнесу принципово відрізняється. Одні компанії роблять акцент на розсилках комерційних пропозицій, інші – на особистих зустрічах і переговорах, треті потребують грамотного листування, а четверті – працюють за рахунок кол-центру з іншими країнами. Корпоративна англійська враховує всі ці аспекти, тож розробляються програми вивчення з відповідною специфікою.

Корпоративні курси роблять «ставку» на особливості діяльності компанії:

  • Якщо важлива комунікація, то добираються ефективні методи освоєння розмовної англійської (збільшення словникового запасу, правила артикуляції, пропрацювання проблем із мовними бар’єрами).
  • Якщо основа бізнесу – це листування, вводиться навчання за стандартом граматика-лексика-аудіювання-письмо.
  • Якщо мета компанії – підвищити загальний рівень мовних навичок, то методики комбінуються з урахуванням рівня працівників.

английскиий язык

Комфортні умови навчання

Колектив – злагоджена команда. Тож освоювати нові навички простіше, оскільки мінімізований психологічний дискомфорт. Учні добре знають плюси та мінуси своїх колег, тож не виникає причин для висміювання, хвилювань. У спокійній атмосфері менше допускається помилок.

Корпоративне навчання англійської – своєрідний тімбілдинг. Працівники компанії намагаються тримати лідерство, тож дуже наполегливо й швидко освоюють новий матеріал. Адже це працює на їхній особистий імідж.

Інші плюси корпоративних курсів:

  • немає необхідності самостійно відвідувати уроки;
  • графік навчання узгоджений з керівництвом та не заважає робочому процесу;
  • співробітники компанії мають можливість безкоштовно освоїти іноземну мову, адже витрати за навчання покриває роботодавець;
  • працівники охоче вивчають мову, бо дбають про своє кар’єрне зростання.

Читайте також