Головна Релакс Фото: 5 оригінальних аксесуарів у гардеробі стильної жінки

Фото: 5 оригінальних аксесуарів у гардеробі стильної жінки

mamabook
37 Переглядів
платок

шарфТренди минають, а класичні рішення залишаються універсальними. А головне – стильні прийоми можуть використовувати жінки будь-якого віку. Прості й практичні поради стилістів допоможуть вам створити елегантний образ на кожен день, під офісний чи діловий гардероб, на побачення чи урочисту подію. Які аксесуари варто завжди мати як базові та незамінні?

Пов’яжіть хустку

Та не на голову, а на різні частини тіла чи аксесуари. Ви можете купити атласні хустки різних кольорів, візерунків та чіпляти їх на сумку чи навіть на руку, імітуючи текстильний браслет. Хустка з гладенької тканини завжди виглядає презентабельно. Її блиск додає вашому образу вишуканості.

Ще одна оригінальна та завжди вдала ідея – це використовувати хустку замість ременя. Ефектно цей прийом виглядає у поєднанні з денімом. Носити таким чином хустку варто з джинсами та шортами.

сумка

Шарф-снуд

Шия – це перше, що видає вік жінки. Тож у різні сезони її можна гарно обігрувати, приховуючи виражені кільця чи сітку зморшок. Приміром, шовковий шарф улітку – стильне рішення. Взимку обрати можна хутрову хустку та накинути зверху шубу чи дублянки. А от шарф-снуд виглядає дуже молодіжно. Та й пасує під будь-який верхній одяг. Тепло й завжди по-модному. Популярний інтернет магазин шарфів пропонує великий вибір виробів у різних кольорах та фактурах.

мода

Пов’язка для волосся

Стрічки чи хустинки актуальні не лише як елемент одягу. Дивіться, як вишукано виглядає дуже проста зачіска. Достатньо вплести у хвіст чи косу акуратну хустинку, аби виглядати дуже стильно. До речі, це ще й вдалий візуальний обман. Адже здається, що у вас значно більше волосся. Хустинка відчутно додає об’єму. Якщо чергувати аксесуари різніх відтінків, то й зачіски ваші завжди будуть виглядати по-новому.

платок

Благородний кашемір

Інколи акцент слід розставляти не на дизайні чи кольорі аксесуару, а на його якості. Вирішивши купити жіночі кашемірові шарфи, ви зможете вдало обіграти будь-який осінньо-зимовий образ. Кашемір – це завжди респектабельно та вишукано. Навіть монохромний шарф з цього матеріалу демонструє ваш неперевершений смак та вміння створювати вдалі сезонні луки.

окуляри

Сонячні окуляри

Звичайно ж, це must have! Навіть у холодні сезони. Окуляри додають упевненості, дуже вміло обігрують обличчя та дозволяють приховати вікові недоліки. Цей аксесуар однаково доречний як під купальник, так і під шубу чи пальто. Сміливо доповнюйте окулярами будь-який свій вуличний образ.

Читайте також