Головна Дошкільнята Паперові ляльки з одягом для вирізання: 15 шаблонів для скачування

Паперові ляльки з одягом для вирізання: 15 шаблонів для скачування

mamabook
8534 Переглядів
Паперові ляльки

Паперові лялькиКолись паперові ляльки були популярними серед бідних сімей. Не кожен міг дозволити собі ляльку ручної роботи, тож батьки вигадували вирізні шаблони для своїх дітей. Історія паперової ляльки нараховує вже 5 століть. Сьогодні ця популярна забавка подобається кожній дитині без винятку. Адже лялька може бути будь-якої зовнішності, з оригінальним гардеробом та цілим приданим – меблі, прикраси, навіть домашні тваринки.

Готові шаблони для вирізання

Наш сайт Mamabook підготував 15 різних шаблонів, де ви знайдете фігурки дівчаток різного віку. Вирізати можна популярних ляльок Монстер Хай, Братц, Барбі, Вінкс, принцес з мультиків Уолта Діснея, маленьких пупсів та вродливих дівчат-моделей. До них зібрана і величезна кількість відповідного одягу, прикрас. Також для деяких ляльок представлений одяг різної сезонності, тож ця забавка буде актуальною та цікавою тривалий період.

Чим корисні паперові ляльки для дітей:
  • Розвиток дрібної моторики.
  • Прояв фантазії.
  • Розвивають творчі здібності.
  • Дитина вчиться компанувати кольори.
  • У дівчинки складається уявлення про правила формування гардеробу.

 

Чому паперові ляльки популярні

Як відомо, дітям швидко набридають їхні іграшки. Також існує певна мода на ляльок. Сьогодні дівчинці подобаються Вінкс, а завтра – популярні іграшки Братц. Батьки не можуть виконувати щоденні забаганки дитини, тож паперова лялька стане гарною альтернативою. Роздрукувати недорогі кольорові шаблони може кожен, а дитина отримає цікаву творчу розвагу.

Одна з переваг паперових ляльок – різноманітність. Можна знайти фігурки різної тематики, а також одяг у будь-якому стилі. Навіть в таких рідкісних, як коміксні ляльки та дівчатка-аніме.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як зробити об’ємні фарби (інструкція + шаблони для малювання)

Шаблони-розмальовки

Аби дитині було гратися ще цікавіше, можна скачати шаблони паперових ляльок та одягу у вигляді розмальовок. Дитина не тільки буде вирізати фігурки, але й на свій розсуд розфарбовувати модний гардероб. У такому випадку забавка дає ще більше можливостей для творчих проявів. У нашій підбірці представлені як готові шаблони для вирізання, так и ляльки-розмальовки.

ПОРАДА. Аби лялька та її гардероб прослужили подовше, роздруковуйте шаблони не на звичайному папері, а на цупкому. Можна навіть замовити друк великого масштабу з ламінуванням аркушів. Таку послугу можна знайти в будь-якому фотосервісі чи копі-центрі.

плашка

Читайте також