Головна Дошкільнята Паперова аплікація “Лисичка” з геометричних фігур

Паперова аплікація “Лисичка” з геометричних фігур

mamabook
3150 Переглядів
лисиця

лисиця

Наш сайт  Mamabook пропонує спробувати з дітками чудову ідею для творчості. Ця лисичка розвиває декілька важливих навиків: робота з простими геометричними фігурами, домальовування фону на власний розсуд, розфарбовування лисиці, створення фігурки за допомогою простої техніки оригамі. Дуже цікава та оригінальна аплікація.

Що знадобиться для роботи:

  • Оранжевий кольоровий папір (1 аркуш).
  • Кольоровий папір будь-якого іншого кольору (1 аркуш).
  • Білий папір (1 аркуш).
  • Ножиці.
  • Клей.
  • Чорний тонкий маркер.

Як зробити аплікацію “Лисичка”?

Крок 1. Приготуйте аркуш А4 двостороннього кольорового паперу. Для роботи знадобиться оранжевий папір. Також приготуйте звичаний білий папір. За допомогою лінійки або методом згинання кутиків відріжте від помаранчевого аркушу чітки квадрат, як зображено на фото.

аплікація


Крок 2. За допомогою простої техніки оригамі потрібно зібрати мордочку лисички, як зображено на фото. Дітки зможуть попрацювати з квадратом і трикутниками.

аплікація


Крок 3. Тепер потрібно деталізувати мордочку нашої лисички. За допомогою двох однакових еліпсів білого кольору створюємо щічки лисиці, приклеюємо їх до мордочки. Також потрібне маленьке біле коло, яке буде носиком. Його можна вирізати з чорного паперу або ж просто розфарбувати чорним маркером.

лисиця

 


Крок 4. Завдяки двом білим трикутникам потрібно деталізувати вушка. Маркером домальовуємо деталі на мордочці – очі, рисочки на хутрі, вусика, брівки.

аплікація


Крок 5. Для створення тіла лисички потрібно підготувати 1 великий прямокутник (тіло), 4 тонкі прямокутники (лапки), довгий еліпс для хвостика.

аплікація


Крок 6. Приклейте лисичку на кольрове тло. Домалюйте їй хутро по всьому тілу. За допомогою маркера створіть пейзаж на фоні – траву, дерева, сонце. Оригінальна аплікація готова!

аплікація

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Майстер-клас: лисеня з паперового стаканчика (інструкція + шаблон)

плашка

Читайте також