Головна Дошкільнята Майстер-клас: лисеня з паперового стаканчика (інструкція + шаблон)

Майстер-клас: лисеня з паперового стаканчика (інструкція + шаблон)

mamabook
5031 Переглядів
Лисиця

Лисиця

Діти будь-якого віку дуже полюбляють виготовляти фігурки тварин. До того ж, цей майстер-клас дуже корисний та несе екологічну місію: не варто викидати паперові стаканчики на смітник, адже їх можна використовувати повторно в різні способи. Наприклад, як цей – зробити власними руками дуже милу лисичку.

Наш сайт Mamabook підготував детальну інструкцію з виготовлення картонової фігурки тварини. Це чудова ідея для творчої роботи з дітками старшої групи дитячого садка, сподобається ідея також учням початкових класів. Майстер-клас простий та цікавий, то варто спробувати!

Що знадобиться для роботи:

  • Помаранчевий паперовий стаканчик.
  • Шаблон фігурки.
  • Зелений картон.
  • Помаранчевий картон.
  • Білий картон.
  • Чорний тонкий маркер.
  • Маленькі чорні помпони.
  • Клей.
  • Ножиці.
  • Простий олівець.

Як зробити лисичку з паперового стаканчика

Майстер-клас

Крок 1. Завантажте шаблон-заготовку з нашого сайту. Розрукуйте його на помаранчевому папері. Виріжте усі деталі. Якщо у вас немає стаканчика помаранчевого кольору, то візьміть будь-який варіант, але заздалегідь покрийте його фарбою (підходить гуаш чи акрилова фарба).

 

Крок 2. Зберіть всі білі деталі та приклейте на відповідні місця – до помаранчевого хвостика, вушок, мордочки.

Майстер-клас

 

 

Крок 3. Також приклейте білі елементи на стаканчик – це лапки й животик лисиці. На лапках за допомогою тонкого чорного маркера потрібно намалювати кігтики тваринки.

Майстер-клас

 

Крок 4. Деталізуємо мордочку лисички. Маркером намалюйте очі, а помпон приклейте між щічками. Якщо у вас немає мініатюрних чорних помонів – не проблема. Намалюйте чорне невеличке коло маркером.

Лисичка

 

Крок 5. З’днайте деталі між собою – на паперовий стаканчик потрібно наклеїти голову тваринки та лисячий хвіст. Якщо ви хочете, аби зверху не було видно біле дно стаканчика, то з шаблона можна вирізати основу й приклеїти помаранчевий папір.

Лисичка

 

Крок 6. На зеленому папері простим олівцем обведіть окружність паперового стаканчика. Домалюйте траву та виріжте.

Трава

 

Крок 7. Залишилося посадити лисеня на траву – і ваша оригінальна робота готова!

Лисиці

Цей поробок може бути сезонним, наприклад, як осіння робота. Об’ємна 3D аплікація – також чудовий спосіб створити персонажів для дитячої казки. За таким же принципом можна виготовити ведмедика, зайчика, білочку тощо. Експериментуйте!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Майстер-клас: як зробити оригінальну книжкову закладку «Їжачок»

Читайте також