Головна Малюки Особливості вибору дитячих матраців в інтернеті

Особливості вибору дитячих матраців в інтернеті

mamabook
202 Переглядів
ліжко

ліжкоПовноцінний відпочинок в комфортних умовах необхідний людині в будь-якому віці, але особливо важливий для малюків. До організації дитячого спального місця пред’являються підвищені вимоги: воно повинно бути міцним, зручним, корисним для здоров’я. Ключову роль в облаштуванні дитячого ложа грає вибір матраца, в тонкощах якого ми спробуємо розібратися.

Вибираємо матрац під вік дитини

В даному питанні все досить просто: чим старша людина, тим м’якше має бути спальне місце. Відповідно до цього правила, малюкам віком до трьох років ортопеди рекомендують відпочивати на беспружинних моделях високого ступеня жорсткості. Слід тут https://magdek.com.ua/ua/matrasi/detskie-matrasi/ вибирати дитячий матрац, виконаний з натуральних гіпоалергенних матеріалів (койри кокоса, латексу, бавовни).

У міру дорослішання дитини жорсткий матрац буде потрібно замінити на модель середнього ступеня жорсткості – підійде помірно жорсткий варіант. Для чого це потрібно? Коли дитина перебуває в дошкільному віці, його організм розвивається найбільш стрімкими темпами. Відпочинок на середньо жорсткому матраці забезпечить правильне формування хребетного стовпа і попутно захистить дитину від розвитку сколіозу.

Переважний вибір для дітей – ортопедичні матраци з анатомічними властивостями. Такі вироби забезпечують ефективну підтримку тіла дитини, рівномірно розподіляючи навантаження по всьому периметру матраца. Поверхня виробу миттєво адаптується під вигини тіла, що робить відпочинок максимально комфортним.

Значний вибір дитячих ортопедичних матраців представлено в каталозі по посиланню https://magdek.com.ua/ua/matrasi/detskie-matrasi/ інтернет-магазину “Магдек”. На сторінках сайту можна зустріти моделі будь-яких типів, розмірів і дизайну за найпривабливішими цінами.

матрац

І все-таки: пружинний або безпружинний?

Говорячи про малюків, слід прислухатися до рекомендації ортопедів і зробити вибір на користь безпружинної моделі високого ступеня жорсткості. В каталозі magdek.com.ua такі вироби представлені у величезному асортименті: в наявності матраци з натурального і синтетичного латексу, пінополіуретану, койри кокоса, меморікс, струттофайбер і інших матеріалів.

Дітям від семи років і старше цілком підійдуть матраци на незалежних пружинних системах. Вони відрізняються вираженим ортопедичним дією, анатомічність і довговічністю. Безпрограшна рішення – покупка двостороннього матраца різного ступеня жорсткості. Якщо поверхня такої ліжку здасться дитині занадто жорсткою або ж м’якою, досить перевернути матрац.

Читайте також