Головна Світ мами Оригінальні подарунки для бабусі на 8 Березня

Оригінальні подарунки для бабусі на 8 Березня

mamabook
363 Переглядів

подарок на 8 марта, коробка, цветы8 Березня – свято весни та любові. Бабуся чекає від вас уваги та, звичайно, символічних подарунків, які, до речі, не повинні бути коштовними. Ви з легкістю можете обрати корисні та вдалі подарунки за невисоку ціну. Пропонуємо декілька ідей.

Для господині на кухні
Зазвичай бабусі – чудові господині, вправно готують драники чи печуть пиріжки. Тож, напевно, і ваша бабуся чимало часу проводить саме на кухні. Ви можете подарувати їй завжди доречні подарунки, наприклад, в українському стилі: кухонний фартух та прихватка. Додати душевної атмосфери на кухні допоможуть подарункові чашки. Оберіть для бабусі персональну кружку, яка відповідає її характеру, уподобанням. Уважно віднесіться до вибору малюнка та написів на чашці.

чашка, чашки, товар

Оригінальні подарункові чашки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Ручки з написами
Чимало бабусь не сидять вдома на пенсії, а продовжують працювати. Тож такий презент, як сувенірні ручки – це вдалий і завжди корисний подарунок. Щоб сувенір був більш індивідуальним, радимо обрати ручку з написом для бабусі. Або ручки, які підкреслять високі професійні досягнення. Ваша бабуся досі керує на роботі? Подаруйте їй ручку для керівника! Вона у вас – найкращий бухгалтер? Також виберіть відповідну ручку для бухгалтера. Чи, може, бабуся – педагог? Тоді підійде ручка для вчителя.

ручка бабуся, товар

Подарункова ручка з написом для бабусі (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Косметичний набір
Для жінки у віці потрібен відповідний догляд, то сміливо можете подарувати готовий косметичний набір. Такі набори зазвичай універсальні, орієнтуватись лише потрібно на те, щоб засоби в наборі підходили для жінок старшого віку. Також звертайте увагу на естетичне оформлення подарунка – це грає величезну роль, особливо для жінок. А от парфуми дарувати не варто – дуже ризикуєте не догодити бабусі з ароматом.

Програма «мінімум»
Якщо ваша бабуся не любить подарунки або їй важко догодити, то можете подарувати гарний букет улюблених квітів. Доповнити їх можуть привітальні листівки з щирими словами. І не забувайте, що в святковий день бабуся чекає від вас уваги та гарного настрою!
бабуся, товар, подарунок, набір, подарункиНа фото: готовий подарунковий набір для бабусі (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також