Головна Дошкільнята Оригінальні ідеї проведення випускного в дитячому садку: 10 підказок

Оригінальні ідеї проведення випускного в дитячому садку: 10 підказок

mamabook
5228 Переглядів

Випускний в садочку – довгоочікувана подія і для дітей, і для батьків. Хоч випускний в дитсадку і сповнює серця гордощами за своїх дітей, головні на цьому святі все ж вони. Тому так важливо подбати про яскравість їхніх вражень.

Зберіться разом і обговоріть можливості та пропозиції, поцікавтесь сценарієм випускного, можливо, це підкаже якусь особливу ідею і вже точно – як прикрасити залу, яку виготовити стіннівку, як декорувати торт і стіл тощо. Нижче пропонуємо Вашій увазі кілька ідей для святкування цього свята.

***

Кожній дитині буде приємно стати переможцем у певній номінації і отримати диплом. Вручення їх проведіть з належною урочистістю.

***

Також можна створити свідоцтва, де буде написано, чого досягла дитина, щ любить, що найкраще робить (кожен індивідуальний). Наприкінці – висновок – «До школи готовий». Головне – ці дипломи мають бути індивідуальні, з реальними рисами характеру, влучними спостереженнями, тоді це буде справді приємно і зворушливо.

 

***

Можна зробити дипломи й для батьків. Для цього слід обговорити з дітьми й вихователями формулювання: «Мама найсмачніших тістечок», Найпрацьовитіший тато», «Найдружніші батьки». Ці дипломи не обов’язково вручати на офіційній частині, можна й на подальшому чаюванні.

***

Чудовим подарунком на згадку стануть також альбоми з роботами дітей у підготовчій групі, до якої можна долучити і малюнки колег з побажаннями чи присвятами.

***

Можливий варіант відзначити цей день в історії: запросити оператора і зняти фільм «Один день в дитячому садку». Водночас сучасна техніка дозволяє зробити це і самостійно.

***

Почати свято можна й автобусною прогулянкою містом. Якщо поблизу є річка чи будь-яка інша водойма, підготуйте на останньому занятті паперові кораблики, на яких діти напишуть свої побажання, а під час поїздки зупиніться поблизу води, щоб діти відправили свої бажання у широкий світ.

***

Зворушливим моментом може бути й запуск бажань на крилах повітряних зміїв і газових кульок після концерту і перед чаюванням.

***

Також можна випустити і білих голубів зі словами «Відпускаємо ваше дитинство».

***

Спільно з працівниками дитячого садка можна виготовити «капсули часу»: у металеві коробки чи банки (наприклад, великі з під кави), належним чином декоровані покладіть дитячий малюнок на тему «Мої мрії», побажання від батьків та виховательок, обведіть долоньку дитини, сфотографуйте її з найближчими друзями, можливо, додасте якусь особисту річ, і усе це міцно упакуйте і підпишіть: відкрити 2025 року (а можна ще й за адресою дитячого садка, ще один привід зустрітися). Через багато років так цікаво буде поринути у спогади.

***

Подарунки. Це саме той випадок, коли можна підійти практично: подаруйте портфелі чи шкільне приладдя. Найкраще, звісно, якщо кожен купить сам своїй дитині, а відкриєте вже вдома. Однак, якщо такий варіант не підходить – купіть набір приладдя, що завжди згодиться. Також можна подарувати дитячі енциклопедії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що дарують дітям на 1 Вересня

Чашки на подарунок вихователям і нянечкам (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Чашки на подарунок вихователям і нянечкам (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також