Головна Школярі Оригінальна ідея для оформлення гербарію

Оригінальна ідея для оформлення гербарію

mamabook
688 Переглядів

гербарій, аплікація, листяДітям на літні канікули у школах часто дають таке завдання – зробити гербарій. У дітей та батьків часто виникає запитання, як же оригінально та гарно прикрасити і оформити. Пропонуємо одну незвичну ідею.

Підготуйте шаблони малюнків – наприклад, лісових звірів. Їх можна знайти в інтернеті. Нам потрібні лише тварини, намальовані чорним контуром. Це буде основа гербарія. Роздрукуйте ці малюнки на аркушах А4. А далі – прикрашайте зібраними квітами, насінням та листям тваринку. Наприклад, викласти з засушених рослин хвіст білки або крила сови.

гербарій, аплікація, листя

гербарій, аплікація, листя

Це дуже вдала ідея, яка дозволяє підготувати тематичні гербарії. Наприклад, можна зібрати росли-ни з різних зон – лісу, поля, вздовж річки, на городі. А далі – прикрашати саме ту тварину, яка живе у лісі, полі чи іншому місці збору рослин. Так дитина замап’ятає, де і які рослини зростають, а також – де і які тварини живуть. Також на аркуші можна зробити короткий опис рослин. Перерахувати їхні умови зростання: наприклад, польові рослини – сонцелюбиві, посухостійкі, довголітні. Творчих успіхів і гарних оцінок!

ручка дочкаНа фото: ручка-ліхтарик з написом «Улюблена дочка» — світиться під час письма (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

mamabook.com.ua

Читайте також