Головна Школярі Новорічні доробки: як зробити об’ємну зірку з кольорового паперу

Новорічні доробки: як зробити об’ємну зірку з кольорового паперу

mamabook
565 Переглядів

Новогодние поделки: делаем объемную звездуПропонуємо разом з дитиною зробити дуже оригінальний та яскравий новорічний доробок – це ялинкова зірка. Вона виконується з кольорового паперу (картону, шпалер), виглядає дуже об’мною. Такою зіркою можна прикрасити і ялинку, а можна використовувати як елемент декору в домашньому інтер’єрі.

Така зірка, хоч і виглядає складною, насправді виконується дуже легко та швидко. Тому це може бути оригінальна ідея новорічних поробків, з якими справиться і дитина страшої групи дитячого садка, і учень молодших класів.

Для роботи вам знадобляться двосторонній міцний кольоровий папір та ножиці. А також схеми (шаблони), які потрібно зберегти та заздалегідь роздрукувати.

Виріжте по шаблону дві заготовки різних малюнків чи кольорів.

Візьміть один з трикутників та складіть його навпіл, а потім розгорніть. Тепер переверніть і знову складіть навпіл, знову розгорніть. Те саме потрібно зробити з третім кутом (третя сторона). Повторіть ці дії і з трикутником іншого кольору.

У трикутників повинно утворитись 3 складки, які можна скласти в таку форму, як показано на фото.

Для зірки потрібно буде 2 таких трикутники. Ви не обов’язково повинні робити зірку з двох різних видів паперу. Якщо бажаєте, то виготовіть їх однотонними.

З’єднайте два готових трикутники.

Все! Новорічная зірка з паперу своїми руками готова!

подарки, подарункиНа фото: подарункові набори для дітей різного віку, Інтернет-магазин Tovarik.com.ua

mamabook.com.ua

Читайте також