Головна Школярі Новорічні доробки: новорічна листівка «Ялинка» своїми руками

Новорічні доробки: новорічна листівка «Ялинка» своїми руками

mamabook
324 Переглядів

новорічні доробки, поробки Зробити подарунок на Новий рік – дуже вдала та цікава ідея. Зробити таку новорічну листівку можна разом з дітьми – радить інтернет-магазин Tovarik.com.ua . На її виготовлення вам знадобиться всього 20 хвилин.

Матеріали для поробка:

  • Упакувальний подарунковий папір (двох видів)
  • Кольоровий картон
  • Стрічка
  • Клей
  • Ножиці
  • Лінійка
  • Олівець

 

Крок 1. Візьміть один вид подарункового паперу, з якого хочете зробити ялинку. Зробіть розмітки і виріжте 4 (або більше) квадрати. Кожен квадрат повинен бути більше іншого рівно на 1 см. У нашому випадку ми вирізали квадрати на 6, 8, 8 і 9 сантиметрів.новорічні доробки, поробки

Крок 2. Візьміть один з квадратів і зігніть його по діагоналі, аби вийшов трикутник. Потім зігніть його ще раз. Тепер розкрийте квадрат і зігніть його рівно посередині. Ви по-винні отримати прямокутник, на якому добре видно лінії згинання.

новорічні доробки, поробки

Крок 3. Тепер краї з лівого і правого боку потрібно загнути всередину, аби вийшов об’ємний трикутник.

новорічні доробки, поробки

Крок 4. Тепер верхні куточки потрібно зігнути у напрямку до центра, як показано на фото. Перший модуль для ялинки готовий. Зробіть те саме з рештою квадратів.

новорічні доробки, поробки

Крок 5. Готуємо основу для нашої привітальної листівки. Візьміть аркуш кольорового картону, зігніть вдвоє і обріжте так, аби вийшов квадрат. При цьому листівка повинна відкриватися.

новорічні доробки, поробки

Крок 6. Візьміть інший вид подарункового паперу. З нього виріжте квадрат трохи менше розміру нашої листівки і приклейте на картон.

новорічні доробки, поробки

Крок 7. Нанесіть на верхівку модулів трішки клею та зберіть їх у вигляді ялинки. Потім готову ялинку приклейте до листівки.

новорічні доробки, поробки

Крок 8. Останній нюанс – прикрасьте верхівку ялинки можна прикрасити за допомогою декоративної стрічки або серпантина.

подарунок, подарунки, товар

Подарункові набори для дітей різного віку (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також