Головна Релакс Де замовити брендовану продукцію для ресторанів, кафе, піцерій

Де замовити брендовану продукцію для ресторанів, кафе, піцерій

mamabook
112 Переглядів
интерьер

интерьер

Враження клієнтів про заклад складається з маленьких деталей. Саме вони формують відповідну атмосферу, впливають на настрій та оцінку відвідувачів. Увага до дрібниць завжди вказує на турботу про клієнтів. Брендовані атрибути дбають не лише про комфорт, але й чудово працюють на запам’ятовування закладу. Клієнту настільки може сподобатися оригінально розроблене меню чи якісні кишеньки для столових приладів, що він захоче повернутися до вашого закладу та потішити себе маленькими радощами.

Яка ресторанна продукція користується найбільшим попитом? Які брендовані атрибути є базовими в HoReCa-сегменті?

Одяг із логотипом

Обслуговуючий персонал впливає на імідж закладу. Для відвідувачів ресторану важливими є багато речей: вміння спілкуватися з клієнтами, ввічливість та відчуття такту, бездоганна орієнтація в послугах закладу та його меню. І, звичайно ж, вигляд офіціантів чи сомельє. Заклад, який дбає про свою репутацію, неодмінно замовляє фірмовий одяг для працівників.

Бюджетне та практичне рішення – це футболка поло з логотипом. Це універсальний варіант одягу, який однаково зручний та пасує і жінкам, і чоловікам. Фірмове поло легко поєднувати з іншими елементами гардеробу: джинси, спідниця, жилетка, класичні брюки тощо.

официант

Бейджі для персоналу

Звертатися по імені до офіціанта – зручно та дружелюбно. Це відразу створює позитивну атмосферу в спілкуванні між відвідувачами та працівниками закладу. Аби легко повідомити ім’я чи посаду, достатньо використовувати зручні бейджі з віконцем. Вони можуть бути змінними, адже достатньо надрукувати декілька імен чи шаблонних написів. А бейджі залишаються універсальними.

Папки брендовані

Дуже популярний атрибут у ресторанах, пабах. До того ж, багатофункціональне рішення. Існує декілька варіантів використання папок. Приміром, під меню, для розрахунку готівкою та подачі чеків, для переліку репертуару в караоке, під окрему винну карту тощо.

скатерть

Де замовити атрибути для ресторанів

Компанія Fidel спеціалізується на створенні різних видів товарів, спрямованих на покращення сервісу в закладах HoReCa-напрямку. Клієнту можуть замовити як виготовлення шаблонних бюджетних рішень, так й ексклюзивних варіантів.

Що пропонує компанія Fidel:

  • ресторанний текстиль;
  • органайзери для барних стійок;
  • футболки для працівників закладу;
  • сети та меню;
  • елементи для сервірування.

На сайті компанії можна переглянути переклік клієнтів та приклади реалізованих проектів. За необхідності, брендована атрибутика може мати індивідуальні параметри та ексклюзивний дизайн.

Читайте також