Головна Релакс Найкращі місця для відпочинку із немовлям

Найкращі місця для відпочинку із немовлям

mamabook
59 Переглядів
автокресло

 

автокреслоСпільно проведений час – безцінні спогади та враження, які зближують батьків та дітей, дарують найтепліші відчуття та допомагають дитині рости впевненою, спокійною. Чим більше ви проводите часу із малюком, тим більш захищеним та бажаним він себе почуває. Тож, для того, аби урізноманітнити місця, де ви буваєте разом, спробуйте «вийти у світ». Якщо вибираєте, куди піти з дитиною, пропонуємо декілька цікавих та простих варіантів.

Спокійні та зручні місця для матусь 

Дитина на грудному вигодовуванні не означає те, що ви весь час повинні сидіти вдома або одразу швидко туди повертатись. Провести час поза квартирою, морально відпочити від одноманітного середовища можна досить просто:

  • Кафе чи ресторан. Звичайно, потрібно, щоб у вас було достатньо місця комфортно розташуватись, за потреби без проблем нагодувати малюка, тому обирайте місце, що має окрему кабінку, кімнату, кабінет. Це особливо стосується новонароджених. В той час, коли мама балує себе горнятком кави, а дитина спить, ніхто не повинен поряд товпитись, шуміти та заважати. Вибирайте місце, де є дивани, крісла, затишні куточки. Беріть те, чим плануєте годувати дитину за розкладом. Користуйтесь більш спокійними годинами, коли спостерігається мінімальна кількість відвідувачів;
  • Музеї, виставки. Насолодитись прекрасним не так складно, бо простіше слідкувати за малюком у візочку. В більш теплу пору року можна використати слінг або переноску, яка кріпиться в батьків на животі, на спині чи збоку. Можна обрати для себе найбільш зручне положення, так і ви, і малюк побачите все, що хотіли, а він зможе спокійно подрімати, якщо схоче. Не перебільшуйте час перебування за 45 хвилин, інакше дитина втомиться, почне вередувати, плакати;
  • Гості. Це більш складне завдання, бо не кожен дім готовий прийняти малюка та організувати йому все потрібне на цей час. Оптимально, якщо ви підете до друзів із дітьми приблизно того ж віку, що і ваша. Там ні про що не треба буде переживати, батьки розуміють потреби, розклад, є спільні теми для обговорення, а малюкам буде цікаво разом. Не варто брати зовсім малих дітей туди, де є домашні тварини, особливо, якщо вони часто бувають надворі.

коляска

Існує багато чудових місць, куди можна піти із дитиною. Зоопарк, звичайний парк з дитячими майданчиками, дитячі кафе часто облаштовані спеціальними місцями, кімнатами, де матусям буде зручно та просто доглянути за малюком. Звичайно, все залежить від віку. У кожний період є свої складнощі та переваги, які доведеться враховувати, плануючи відпочинок.  Та приділивши трохи часу, можна вирішити переважну більшість супутніх проблем, знайти оптимальний варіант, який влаштує всіх. Спілкування з іншими важливо як для жінки, так і для її зростаючої дитини, тож, не позбавляйте себе різноманіття вражень.

Читайте також