Головна Здоров'я На допомогу родичам: спеціалізовані заклади для людей із проблемами здоров’я

На допомогу родичам: спеціалізовані заклади для людей із проблемами здоров’я

mamabook
27 Переглядів
стрес

стресЧимало сімей спільно проживають з родичами, які мають певні проблеми – як фізичного, так і емоційного характеру. Із віком патології лише посилюються, старенькі батьки, дідусі чи бабусі вже не в змозі самостійно себе обслуговувати. Їхнє проживання вдома ускладнюється графіком родини, адже слід щоденно їздити на роботу чи навчання. Тож старенькі безпомічні родичі залишаються наодинці, що небезпечно для них.

Непросту ситуацію переживають і сім’ї, у яких є рідні з алкогольної чи наркотичною залежністю. Таким людям необхідна спеціалізована допомога. Якщо ви шукаєте заклади в Києві по запиту «лечение алкогольной зависимости», то зверніть увагу на центри з повним комплексом послуг. Це клініки, які не лише виводять з запою та вирішують разово проблему інтоксикації, але й займаються терапією та реабілітацією залежних пацієнтів.

Що можна порадити родинам при виборі якісних та професійних закладів? Чим дійсно здатні допомогти заклади для постійного проживання стареньких людей чи пацієнтів із залежністю?

Соціалізація

Це необхідний і базовий крок у лікуванні. Якщо йдеться про родича похилого віку, то постійне перебування вдома лише поглиблює відчуття тривожності, самотності. Без постійного нагляду посилюється депресивний стан. Проте пансіонат для людей похилого віку чи центр реабілітації – це можливість спілкуватися з людьми свого віку та оточення. У них подібні проблеми, тож долати їх легко саме в умовах соціуму.

лікар

Фахова підтримка

Спеціалізовані заклади – це не просто місце постійного проживання. Це середовище, яке здатне оздоровлювати. Пацієнтами цілодобово опікуються спеціалісти різних напрямків. Це і медичний персонал, і психологи, і реабілітологи. Які комплексні послуги пропонують пансіонати для літніх людей:

  • регулярні прогулянки;
  • дозована фізична активність;
  • за необхідністю – масажі, ЛФК, реабілітація;
  • контроль за прийомом ліків;
  • постійне дотримання лікарських настанов.

хворий

Безпечне перебування

Кімнати в спецзакладах та центрах мають мінімум меблювання. Це лише ергономічні та зручні ліжка, тумби, шафи. Усе облаштовано таким чином, аби уникнути травматизму. Пацієнти чи люди похилого віку перебувають під наглядом персоналу, який вчасно реагує на їхні прохання чи скарги.

Жодна родина в умовах сучасного життя не може забезпечити подібні умови для своїх близьких. Тож вибір спеціалізованих клінік чи пансіонатів завжди йде на користь людині, яка цього потребує.

Читайте також