Головна Школярі Навчання в Нідерландах: переваги та найкращі університети

Навчання в Нідерландах: переваги та найкращі університети

mamabook
102 Переглядів
студент

студентРеалії життя в Україні змушують батьків подбати про безпеку своїх дітей. Тож вивезення закордон неповнолітніх школярів відкрило їм ще й нові перспективи. А саме – отримання якісної та сучасної освіти в країнах Європи. Чимало українських родин обрали Нідерланди для тимчасового проживання. Це демократична свободолюбива країна із сучасними поглядами на життя. Чимало рішень в освіті вважаються новаторськими та ефективним. На сайті https://edusteps.com.ua/country/nl-ua/ ви можете дізнатися про особливості навчання в Нідерландах, ознайомитися з офіційними вимогами до вступу, нюансами оплати чи можливості отримання стипендій для українців.

Головні переваги навчання в Нідерландах

Вступ до голландського навчального закладу – чудовий вибір для тих, хто шукає якісну освіту та міжнародне середовище. Це вдалий старт і можливості для швидкої самореалізації.

Що дає освіта в нідерландському університеті:

 • Різноманіття програм. Місцеві навчальні заклади пропоную широкий вибір освітніх програм, включаючи й навчання англійською мовою для іноземних студентів. Це дозволяє обирати напрямки й дисципліни, які максимально відповідають баченню кожного студента окремо.
 • Якість освіти. Нідерланди – одна з найшанованіших європейських країн з освітніми центрами міжнародного рівня. Чимало ВНЗ цієї країни посідають високі позиції у рейтингу університетів світу.
 • Міжнародне середовище. У Нідерландах навчаються студенти з усього світу. Це дозволяє налагоджувати зв’язки з людьми з різних культур, країни.
 • Чудова студентська інфраструктура. Навчальні кампуси облаштовані провідним обладнанням, сучасними бібліотеками, комфортним корпусами. За кожним закладом закріплені тренувальні майданчики, гуртожитки, місця для відпочинку.
 • Лояльність до іноземних студентів. Нідерланди – відкрита країна. Українська молодь отримує чудову можливість навчатися в неагресивному, лояльному соціумі. Якщо вас лякає сам процес вступу за межами України, то скористайтеся послугами фахівців. Приміром, українське агентство освіти за кордоном Edusteps допомагає студентам обрати вдалий заклад та підготувати необхідний пакет документів.
 • Можливість працевлаштування. Це один із головних критерії вибору нідерландських університетів. Переїзд до країни Європи має реальні перспективи для українських школярів. У Нідерландах дозволено поєднувати роботу та навчання, проходити стажування в топових компаніях.
 • Культурні можливості. Дізнаватися щось нове, подорожувати, знайомитися з особливостями кухні та культури інших країн – це завжди цікавий життєвий досвід. Перебування в іншій країні форму нові навички, погляди, розширює світогляд.

студент

Найкращі університети в Нідерландах

Більшість українських школярів погано обізнані з системою освіти Нідерландів. І тим більше, мало що знають про топові голландські ВНЗ. Насправді до сотні найкращих університетів світу включено 7 закладів Нідерландів. На території країни функціонує 18 дослідницьких ВНЗ та близько півсотні спеціалізованих закладів.

Топові заклади освіти:

 • Університет Амстердама;
 • Університет прикладних наук ONCAMPUS;
 • Університет Вебстер Лейден;
 • Голландський міжнародний освітній центр;
 • Університет Эразма в Ротердамі;
 • Гаазький університет прикладних наук.

Агентство Edusteps консультує українських школярів з питань вступу до будь-яких закладів світу, зокрема й ВНЗ у Нідерландах. Спеціалісти агентства контролюють усі етапи – від збору необхідних документів до отримання візи. Якщо ви вагаєтеся з вибором закладу, то фахівці Edusteps порадять оптимальне рішення у вашому варіанті, зорієнтують щодо актуальної вартості та підбору житла.

Читайте також