Головна Релакс Надійний хостинг: що потрібно знати власникам сайтів

Надійний хостинг: що потрібно знати власникам сайтів

mamabook
12 Переглядів
шопинг

аутсорсингІнтернет-комерція стрімко розвивається в Україні. За умов тривалих карантинів та локдаунів саме онлайн-бізнес дав можливість багатьом малим підприємцям стрімко розвиватися та не залежати від обставин на ринку. Тож дедалі більше українців створює власні сайти із цікавим контентом та інтернет-магазини. Одна з гарантій стабільності роботи онлайн – це надійний хостинг. Від нього буде залежати швидкість роботи сайту та відсутність технічних збоїв. Вам не обов’язково бути програмістом, аби забезпечити клієнтам комфортне перебування в магазині. Дізнайтеся, як обрати хостинг для сайту в Україні, на які критерії слід звернути увагу.

Комплекс послуг

Важливо, аби компанія надавала послуги з інших суміжніх видів. Приміром, для власників сайту комфортно контролювати роботу та регулярність платежів з одного кабінету. Тож доцільно обирати компанію, де можна замовити й домен сайту, й хостинг.

Інші корисні послуги:

  • перенесення сайту зі старого хостингу на новий;
  • допомога у виборі нового тарифу з урахуванням потужностей сайту;
  • допомога в адмініструванні;
  • конструктори сайтів.

шопинг

Служба підтримки

Сьогодні чимало власників сайтів можуть обходитися й без постійного програміста. Багато видів робіт можуть допомогти виконати працівники служби підтримки хостинг-провайдерів. Також важливо, аби підтримка була цілодобовою і не залежала від вихідних чи святкових днів – тобто 24/7.

Ще один важливий критерій – швидкість відповіді техпідтримки. Адже онлайн-бізнес не терпить будь-якого простою. Сайт може перестати працювати вночі – і якісне обслуговування передбачає оперативну допомогу в технічних питаннях.

Uptime

Цей критерій передбачає, що сервер працює в режимі безперебійної роботи за тривалий період часу. Це один з найважливіших показників у роботі хостингу.

Вимірюється Uptime у відсотках та демонструє, як довго сервери конретного провайдера працюють без технічних збоїв. Чим вище показник Uptime, тим надійніше обраний вами хостинг.

Читайте також