Головна Школярі Пізнавальний мультик, який розповідає про унікальних мешканців «Асканії-Нова»

Пізнавальний мультик, який розповідає про унікальних мешканців «Асканії-Нова»

mamabook
10266 Переглядів
мультик
мультикА чи знаєте ви, що в Україні мешкають справжні зебри та американські бізони?

Пізнавальний цікавий мультик у веселій формі розповість дітям про дивовижний заповідник на території України та її мешканців. Наш сайт Mamabook радить обов’язково переглянути цей мультфільм у сімейному колі чи з учнями в школі.

Чимало тварин і птахів, які заселяють «Асканію-Нову», занесені до Червоної книги України. Наприклад, лунь лучний – рідкісний птах та головний герою мультику. А цікаву екскурсію по заповіднику для луня проведе легендарний кінь Пржевальського. До речі, він повідає птахові, що відноситься до єдиного виду коней, який ще зберігся на нашій планеті.

Побачать птах із конем і американських бізонів – єдине стадо в усій Європі, яке також мешкає на території України.

Дізнаються юні глядачі й про цікавих африканських корів ватуссі, у яких роги нагадують чудернацькі рогалики на голові. Чим ще може здивувати український заповідник? Шотландськими поні, індійськими антилопами чи сайгаками.

Окрім цікавої розповіді про заповідні землі, у мультфільмі піднімається тема екологічної катастрофи та масового винищення дерев, висушування озер. Тварини засуджують агресивну діяльність людини – і це чудова тема для обговорення з вашими дітьми.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Як правильно вітатися: пізнавальний мультик для дітей

плашка

Читайте також