Головна Світ мами Модні майки та футболки літо-2015

Модні майки та футболки літо-2015

mamabook
198 Переглядів

мода

Стильні футболки та майки – простий, дешевий, ефективний спосіб оживити літній гардероб. За домогою цих речей можна оновлювати образи и грати зі стилями – пише жіночий сайт womanbook.com.ua

Літній модний гардероб неможливо уявити без майок, футболок, боксерок, топів. Те, що дає можливість модницям вигідно підкреслювати плюси своєї фігури, а також залишатись стильними навіть в спеку. Як же виглядають модні жіночі футболки та майки в сезоні літо-2015?

Варто зауважити, що для цього літа будуть характерні дві основні тенденції. Вони, звичайно, стосуються і дизайну модних футболок чи топів.

По-перше, популярними вважа-ються принти. Вони можуть бути найрізноманітнішими – у вигляді великих зображень-картин, з фото тварин, обличь людей. До речі, принти цього літа також мають одну важ-ливу особливість – це малюнки на футболках чи майках, які заміняють реальні елементи декору. Наприклад, замість справжніх кишень, намиста, поясів, гудзиків дизайнери наносять реалістичні зображення на футболки. Здається, що на вас і справді чимало біжутерії, а якщо придивитись ближче – виявиться, що це малюнок на майці!

майка, футболка

майка, футболкаНа фото: модні футболки та майки, Інтернет-магазин Tovarik.com.ua

Другий модний елемент для літніх футболок 2015 року – це активне використання муль-тяшних героїв, а також відомих образів з фільмів та комп’ютерних ігр. Наприклад, в моду повертаються футболки із зображеннями Чебурашки, Міккі Мауса, Супермена. Тому справжні модниці просто забов’язані поповнити свій гардероб такими стильними речами!

майка, футболкаНа фото: модні футболки та майки, Інтернет-магазин Tovarik.com.ua

Читайте також