Головна Релакс Мережа ювелірних магазинів SOVA — розкіш та краса золота

Мережа ювелірних магазинів SOVA — розкіш та краса золота

mamabook
68 Переглядів
Золоті прикраси sovajewels.com/ua підкорюють серця

браслет

Майстерні ювеліри, саме їхніми руками створена та краса, яка так вабить крізь скло фірмових бутіків. Вони використовують всі свої знання, щоб перетворити необроблене дорогоцінне каміння самі в ті витвори мистецтва, яких варта кожна жінка. Ювеліри бренду SOVA постійно знаходять нові рішення, враховують модні тренди, що дозволяє їм створювати саме ті прикраси, які підкорюють серці мільйонів.

Обов’язково завітайте в магазини SOVA  в своєму місті, або в фірмовий онлайн-магазин sovajewels.com/ua. В мережі ювелірних магазинів Sovajewels кожен знайде свою ідеальну прикрасу для особливої події і просто для душі.

Найкраще золото від sovajewels.com/ua

Тенденції в світі ювелірних прикрас змінюються так же швидко, як і в інших галузях. Не так давно красуні обирали лише вироби із золота 585 проби, характерного жовтого кольору. Набагато рідше майстри працювали з червоним золотом, платиною і майже ніколи не експериментували, змішуючи ці матеріали.

цепочки

Зараз ситуація почала змінюватись. Поціновувачі ювелірних прикрас обирають біле золото, яке асоціюється зі стриманістю та аристократизмом. Дійсно, цей дорогоцінний метал виглядає лаконічно, але відірвати від нього погляд просто неможливо. Майстри ювелірної справи SOVA вправно підкреслюють його текстуру, додаючи вставки із дорогоцінного каміння, емалі. Це виглядає дуже стильно і сучасно.

Безумовно, жовте золото не залишається без уваги ювелірів і поціновувачів їх роботи. Воно стає дорогоцінною основою для створення сучасних прикрас, яким майстри SOVA надають нового звучання. Цей матеріал широко використовується в популярних колекціях бренду:

  • Sweet memories;
  • SOVA Classic;
  • For mom;
  • Breeze;
  • Bondi.

Це лише невеличка частина того, що майстри створили з дорогоцінного металу. Ювеліри постійно відточують свою майстерність, презентують нові вироби, які повністю відповідають сучасним тенденціям, та підкорюють жіночі серця.

прикраси

Дуже цікаво виглядають стильні колаборації майстрів з українськими зірками. Нова колекція носить назву THE HARDKISS, в її розробці приймали участь відомі музиканті з популярного гурту. Колекція повністю відповідає настрою всіх учасників — вона динамічна, надсучасна. Здається, що кожна прикраса — це втілення модної, вільної жінки, яка йде до своїх цілей. Ювеліри легко поєднали дорогоцінні метали та шкіру – це виглядає оригінально, та сміливо, що і привертає до виробів особливу увагу.

запонки

SOVA — найкращий бренд для мільйонів українців

Ювелірний бренд за час своєї роботи зарекомендував себе як надійний та перевірений партнер, у якого:

  • Команда кращих дизайнерів готова знаходити кращі рішення для майбутніх виробів.
  • Майстри працюють лише з перевіреним матеріалом і особисто впевнені в кожному виробі.
  • Маркетологи знають, як організувати презентації та розповісти про новинки.
  • Кур’єри співпрацюють з кращими транспортними компаніями країни, та доставляють кожне замовленні точно в строк.

Придбати сучасні ювелірні прикраси можна не тільки в мережі магазинів, а навіть вдома, відкривши зручний онлайн-каталог. SOVA — розкіш стає ближчою.

Читайте також