Головна Релакс iPhone 13 pro max: особливості моделі

iPhone 13 pro max: особливості моделі

mamabook
61 Переглядів
iPhone 13

iPhone 13Айфони – найпопулярніші смартфони в світі. Це завжди приклад техніки нового покоління, яка за багатьма параметрами випереджає гаджети інших компаній-конкурентів. Чимало користувачів завжди в очікуванні новинки, адже кожна наступна версія Айфону завжди дивує прихильників цього бренду. Доки світ в очікуванні новинки 13 pro max, спробуємо розібратися, які переваги матиме цей телефон. Нагадаємо, що вихід iPhone 13 pro max заплановано на початок осені 2021 року. Що вже відомо про новий смартфон?

Базові параметри

Телефон матиме діагональ екрану в 6.7 дюймів. Екран захищений склом із підвищеними протиударними показниками. Новий Айфон матиме мікрочип А15 Bionic, потужну батарею (понад 3000 мАч), а також оперативну пам’ять на 8 Гб.

Передбачається, що це буде перший на ринку гаджет, який не матиме жодних дротових конекторів. Наприклад, заряджати телефон потрібно буде виключно за допомогою спеціальної станції MagSafe.

Особливості дизайну

На відміну від попередніх новинок, компанія Apple не тримала інтригу до старту продажу. Ще на початку цього року було відомо, як виглядатиме новий гаджет. Шанувальники бренду мали можливість оцінити презентаційні макети майбутнього телефона, на яких чітко можна зрозуміти принципову різницю цієї версії від Айфону попереднього покоління.

Дизайн iPhone 13 pro max:

  • Металева бокова рамка та акуратні лаконічні грані.
  • Зменшений розмір екранного вирізу.
  • Аудіоспікер переміщений поближче до межі верхньої панелі.
  • Оновлений дизайн потрійної камери – візуальне збільшені об’єктиви в діаметрі.

iPhone 13

Лінійка кольорів

Айфон вперше матиме оригінальні рішення корпусу. Стандартну палітру суттєво розширили, додавши оригінальну фіолетовий та бронзовий варіант корпусу. Базовий вугільний колір, який багато років залишався фірмовим рішенням для телефонів Apple, у новинці замінять на матове чорне покриття. Таке рішення було продиктовано лише з практичної точки зору: тепер смартфон буде менше покриватися слідами від пальців.

Революційний дисплей

Новинка від Apple здивує вас ProMotion, яка забезпечить неймовірно стабільне та плавне розгортання картинки. Тепер частота оновлення зображення зростає до 120 Гц. Цікаво, що задані параметри будуть оновлюватися самостійно – у залежності від поточних задач. При цьому енергозатрати смартфона суттєво зменшені, тож дисплей мало впливатиме на ресурс батареї.

Читайте також