Головна Школярі Курси англійської для дітей: поради для батьків

Курси англійської для дітей: поради для батьків

mamabook
223 Переглядів
курси англійської мови

курси англійської мови

Не варто сподіватися, що дитина, особливо маленька, самостійно візьметься за навчання і вивчення мови. Тому допомога дорослих в цьому питанні важлива. Ключове в цьому процесі “допомагати”, а не вчитися замість неї. Знаємо, що деякі батьки суворо ставляться до оцінок у школі, але у випадку навчання на курсах англійської потрібен зовсім інший підхід. Процес вивчення іноземної повинен подобатися дитині, щоб не відбити бажання вивчати мову у майбутньому.

На додаток до англійської на курсах важливо регулярно практикувати мову поза заняттями. Ваше завдання контролювати цей процес та зробити його цікавим. Не важливо який у вас рівень англійської, ви можете допомогти дитині цікаво та ефективно вивчати мову. Нижче розглянемо приклади спільного проведення часу з користю для навчання.

На додаток до занять на курсах англійської важливо займатись самостійно — допоможіть дитині цікаво та регулярно практикувати мову.

Курси англійської: як допомогти дитині поза заняттями

Допомога дитині в навчанні на мовних курсах може бути дуже корисною для її прогресу. Ось кілька ідей, які можна використати для спільної практики мови поза заняттями:

  • Використовуйте розвиваючі ігри. Зовсім маленьким можна купити кубики, пазли, музичні килимки та іграшки, за допомогою яких можна вчити абетку, кольори, назви тварин тощо. Грайте та повторюйте слова разом. С більш старшими дітьми можна розгадувати англомовні головоломки та грати в настільні ігри, вчити слова за допомогою карток, повторювати матеріал з підручника на курсах. Орієнтуйтесь на інтереси дитини.
  • Дивіться мультики та серіали. На Youtube багато навчальних відео для новачків, які через прості пісеньки, яскравих персонажів та простий сюжет допомагають вчити абетку, числа, слова тощо. З учнями більш високих рівнів можна дивитися повнометражні мультики, підліткові серіали чи аніме з субтитрами.
  • Грайте в рольові ігри. Можна змоделювати різні сценарії: магазин, уроки в садку або школі, кафе тощо. Такі практики допоможуть на практиці використати нові тематичні слова та вирази, які діти вивчили на курсах, підготуватися до тестів чи екзамену.
  • Слухайте музику, подкасти чи аудіокниги. Це можуть бути як прості пісеньки чи казки для самих маленьких, так і сучасний англомовний контент. Вмикайте ї по дорозі в школу, на прогулянці в парку, під час сніданку — в будь-який зручний час та коли є настрій.
  • Використовуйте соціальні мережі. Якщо ваша дитина вже має власний смартфон, то можно непомітно інтегрувати вивчення англійської в його щоденне використання. Наприклад, дивитися ті ж навчальні ролики на Youtube або в TikTok, проходити інтерактивні вправи в спеціальних застосунках.

Важливо пам’ятати, що кожна дитина навчається по-різному, тому варто знайти ті методи та підходи, які найкраще підходять саме їй. Будьте терплячими, підтримуйте і вірте в її здатності досягти успіху у вивченні англійської мови.

Читайте також