Головна Здоров'я Корисні властивості шипшини: захист від артриту та хвороб серця

Корисні властивості шипшини: захист від артриту та хвороб серця

mamabook
61 Переглядів
шипшина

шипшинаПлоди шипшини – простий рослинний засіб, що має безліч переваг для здоров’я. Вони допомагають боротися з симптомами ревматоїдного артриту, підтримують імунну систему, сприяють укріпленню серця, зниженню холестерину.

Вітаміни в шипшині

2 ст.ложки сухих мелених плодів шипшини містять 76% денної норми вітаміну С, 16% денної норми вітаміну Е, 5% денної норми вітаміну А й 4% вітаміну В5.

Найкориснішою шипшина є саме в сухому вигляді. А от шипшиновий чай не має таких цілющих властивостей, як змелені плоди. Тож вживати їх потрібно без термічного оброблення – шипшиновим порошком слід посипати десерти, гарніри, салати.

5 корисних властивостей шипшини

Знижує холестерин. Сухі плоди настільки ефективні, що можуть використовуватися людям з ожирінням як альтернатива антихолестериновим препаратам.

Укріплення серця. Прийом порошку шипшини допомагає знизити ризик серцево-судинних захворювань на 18%. Захист серцевому м’язу забезпечують антиоксиданти й флавоноїди, які шипшина має у великій кількості.

Профілактика онкозахворювань. Екстракт плодів шипшини допомагає зменшити ріст і міграцію клітин раку молочних залоз.

Захист від артриту. В одному із досліджень учасники групи приймали порошок плодів шипшини. У кожного з пацієнтів було діагностовано ревматоїдний артрит. І вже через 14 днів вживання шипшини у 55% учасників зменшився біль у суглобах, колінах.

Укріплення імунітету. Вітамін С – потужний антиоксидант. Це один із головних учасників у формуванні імунної відповіді на віруси. Тож шипшиновий порошок особливо корисний у період сезонних епідемій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 найкращих продуктів із вітаміном К

плашка

Читайте також