Головна Релакс Коли цвіте лаванда?

Коли цвіте лаванда?

mamabook
375 Переглядів
лаванда

лаванда

Лаванда користується великою популярністю в Україні. Дедалі більше фермерів висаджує лавандові кущі з метою отримання цвіту на чай чи лекоративних сухоцвітів. Також лаванда чудово прикрашає подвір’я. Наш сайт Mamabook розповість про період цвітіння рослини в Україні.

Коли стартує цвітіння лаванди?

Перший цвіт лаванди можна спостерігати у червні, а останній – у серпні. Однак, точний період цвітіння може варіюватися в залежності від конкретного сорту лаванди та регіону вирощування. Зазвичай цвітіння розпочинається ближче до кінця червня.

Під час цвітіння лаванда має привабливі квіти, які можуть бути різних відтінків фіолетового, блакитного, навіть білого або рожевого кольору. Квіти лаванди мають приємний аромат, який розповсюджується навколо.

Важливо зазначити, що час цвітіння може змінюватися в залежності від погодних умов, впливу середовища та догляду за рослиною. Якщо ви маєте конкретний сорт лаванди, рекомендується вивчити інформацію щодо цієї рослини та мати більш точні дати цвітіння.

Як довго цвіте лаванда

Рослина зазвичай цвіте протягом декількох тижнів – у межах 15-20 днів. Точний період цвітіння може варіюватися від сорту, а також від регіону вирощування. Проте існують стійкі гібриди, які цвітуть до 2 місяців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коли потрібно збирати липу?

плашка

Читайте також