Головна Малюки Коли можна давати рибу дитині

Коли можна давати рибу дитині

mamabook
1522 Переглядів
Стільчик

СтільчикРиба – поживний та корисний продукт для малюка, але лише за умови правильного введення в дитячий раціон. Наш сайт Mamabook пояснить, з якого віку можна давати рибу дитині.

Перша спроба

Вводити рибу в раціон потрібно з 8-9 місяців, а деякі педіатри радять з 10 місяців. За винятком тих випадків, коли дитина страждає від харчової алергії. Тоді перша спроба відкладається до 12 місяців.

Дозування

Розпочати потрібно з маленької пробної дози – по 0,5 чайної ложки двічі на тиждень. Прикорм в такій кількості риби триває 2 тижні, після чого можна поступово збільшувати дозу – кожного разу додаючи не більше, ніж половину чайної ложки.

Таким чином, у віці 12 місяців малюк вже повинен бути привченим до денної норми риби в 40-60 г, до 18 місяців – 70 г, до 2 років – 80 г.

Яку рибу і як часто давати

Важливо не змінювати сорти риби. Розпочніть з нежирної річкової і давайте тривалий період лише один вид риби. Якщо дитина повністю до неї звикла і немає жодних проблем з калом, ви не спостерігаєте болю в животі чи алергії – лише тоді можна спробувати новий вид риб. Але знову в мінімальній кількості і збільшувати поступово!

Не можна давати малюку рибу щодня. 2 рази на тиждень – це рекомендована педіатрами частота. У такому випадку дитині дозволено їсти 120 г риби у віці 1 рік та 160 г на день у віці 2 роки.

Важливий чай прийому риби. Оскільки це білковий продукт, його готують на обід. Вона дасть йому енергію, встигнете повністю перетравитися за день. Окрім того, ви зможете поспостерігати до вечора, чи не виникла у малюка реакція на продукт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рецепти овочевих пюре із кольоровою капустою для грудничків

Читайте також