Головна Релакс Хелоуїн: як підготуватися до свята і самостійно прикрасити кімнату

Хелоуїн: як підготуватися до свята і самостійно прикрасити кімнату

mamabook
56 Переглядів
гарбуз

хэлоуин

Хеловін – доволі незвичне свято додалося до нашої культури та прижилось у нас, і тепер більшість з нас чекає його та вигадує різноманітні ідеї його святкування. В оформленні приміщення та в виборі одягу, меню, та програми і різні дрібні деталі, ми продумуємо все.

Тож, тут ми з вами обговоримо, як краще прикрасити свою кімнати чи дім до святкування Хелловіну.

Вибір кольорів

Бажано використовувати такі кольори як: зелени, чорний, коричневий, оранжевий та білий з сірим, також можна використовувати відтінки фіолетового.

Створіть якісь чорні силуети за допомоги паперу. Це можуть бути відьми, коти, летючі миші, безліч павуків, лякаюче дерево та інші страшні образи.

Атмосфера лісу

Створити її досить легко, в фільмах жахів частенько можна побачити пейзажі таємничого та злого лісу. Ось і давайте відтворимо ліс який буде холодити серце.

Для цього необхідно: взяти сухі гілки та зробити з них страшні та коряві дерева.

Для того, щоб гілки стояли вертикально, необхідно очистити від листочків та дрібних гілок тільки великі гілки. Їх можна поставити у вазу. Також можна залити гіпс у пластиковий горщик, поставити туди гілку дерева і пофарбувати її в чорний колір. На гілочках можуть бути жучки та павуки, а також можна підвісити летючих мишей. Треба пам’ятати, що навіть коли вони сплять, не можна передбачити, на що вони будуть здатні після пробудження.

Тепер саме час додати летючих мишей, як ми можемо їх не використати. Візьміть шаблон та вирізати з них мишок. Краще взяти для цієї справи картон чорний чи кольоровий папір.

Ви їх можете повісити не тільки на дерево чи на інші предмети декору, але і на стіну тільки не одну мишку, а зробити цілу стаю, і чим вона буде більша, тим буде краще та цікавіше.

весілля

Павутина

Придбайте павутину в магазині, хоч би отут: https://billibons.com.ua/ua/vse-dlya-halloween-hellovin-ua/pavutynnya-pavuky-muhy-zhuky-cherv-yaky-ta-komahy-na-hellovin-ua. Павутіння продається у балонах, тому ви нанесіть її по всьому будинку, на шафу, джеркало, стеля, вугли стін. І попередні дерева про які ми вам казали будуть добре виглядати разом з такою павутиною. Також для підняття настрою, можна виготовити павутинку з скотча та пластмасового кола.

Але коло перед процесом варто пофарбувати у чорний, а якщо скотча немає, то візьміть нитки для в’язання та натягніть їх.

Павучок гіганського розміру

Дуже просто можна створити павука гігантського розміру. Для цього потрібно надути дві кульки чорного кольору різних діаметрів, зв’язати їх між собою та кріпити у кутку кімнати. Ніжки можна зробити з чорних атласних стрічок і прикріпити до кульок та стін. Це стане чудовою прикрасою кімнати на Хелловін.

Також можна створити живописну атмосферу в кімнаті, малюючи безліч малюнків на тему Хелловін. Для цього потрібно лише олівці чи фарби. Малюнки можуть бути виконані дитячими ручками та кольоровими олівцями із зображенням дрімучого лісу та старенького будиночка шкідливої відьми. Щоб створити атмосферу Хелловіну, можна прикрасити виставку павутинням та кажанами.

Відвідувачі, які є небезпечними

Яке ж святкування без нечистої сили. Тому давайте зробимо відьм разом з вами. Вам необхідно: один метр палки, тканина чорна та повітряні кульки.

Наповненні кульки потрібно прикріпити до гілки та прив’язати їх тканиною. З паперу чорного потрібно виговити ковпак та закріпити на верхній частині кульки. Поруч з нею можна поставити гарбуз, щоб було можливо не так лячно, хоча я думаю це додасть атмосферу.

Аби зробити малесеньких привидів, потрібні лампи бажано які світять холодним світлом, білий матеріал та чорний папірець. На нічну лампу  одягніть матеріал та приклейте очі чорного кольору, і тепер все.) Але інує ще простіший метод виготовлення химери. На кульку покладіть білий матеріал та за її кінчик, ниткою прив’язати привида до вашої стелі. Він буде висіти та від повітря, що гуляє по дому рухатися і в ночі буде трохи моторошно.

гарбуз

Гарбуз

Якщо не вдалося придбати готові прикраси, то можна створити їх самостійно з матеріалів, які завжди під рукою. Наприклад, можна зшити прикраси з атласу та оксамиту, або зі стрічок паперу, пластикових пляшок, або баночок з напою.

Також можна використати повітряні кульки, як основу для прикрас. Для цього потрібно перев’язати їх ниткою, роблячи жолобчики, схожі на ті, що на гарбузі.

Потім обклеїти кульку газетними відрізками за допомогою клею ПВА. Коли прикраса висохне, можна пофарбувати її акриловою фарбою оранжевого кольору, і вона буде готова до використання.

Думаю, ви бачите, виготовити декорації дуже просто вдома і без додаткової допомоги. Свято Хелловіну стало невід’ємною частиною нашої культури, і ми ретельно продумуємо його оформлення у всіх деталях, включаючи приміщення, одяг, меню та програму.

Щоб створити атмосферу Хелловіну в кімнаті чи в домі, можна скористатися кольорами, такими як зелений, чорний, коричневий, оранжевий та білий з сірим, а також відтінками фіолетового. Для прикрас можна використовувати паперові силуети страшних образів, створити атмосферу лісу за допомогою сухих гілок та павутини, а також намалювати малюнки на тему Хелловіну.

Також можна зробити павука гігантського розміру, виготовити маленьких привидів та гарбузи з різних матеріалів. Важливо не забувати про дрібні деталі, які доповнять атмосферу свята. Гарного вам святкування!

Автор – Манич Анастасія

Читайте також