Головна Релакс Керамічна черепиця: характеристики матеріалу та переваги

Керамічна черепиця: характеристики матеріалу та переваги

mamabook
34 Переглядів
освещение

освещение

Черепиця залишається одним із найпопулярніших матеріалів у сучасному будівництві. Важко знайти більш універсальне рішення для покрівлі заміського будинку, господарських приміщень, гаража, освітніх закладів, магазинів тощо. На сайті компанії «Керамодім» представлений величезний вибір керамічної черепиці. Її палітра кольорів вражає: ви можете підібрати монохромні варіанти чи візерунки з різними відтінками, враховуючи архітектуру й стилістику вашого дому. Ми ж розповімо, що таке керамічна черепиця та її переваги – чому саме цей матеріал продовжує користуватися сьогодні таким попитом?

Що це за матеріал?

Керамічна черепиця – натуральний матеріал, який отримують з обпеченої глини. Процес виготовлення поетапно виглядає так: підготовка сировини, формування глиняної заготовки, сушіння, оброблення температурою в межах 1000 °C. Матеріал може мати додаткові декоративні характеристики. З цією метою між етапом сушки та обпалювання глиняні заготовки покриваються ангобом чи глазуруються.

Керамочерепиця відрізняється практичністю та довговічністю. За умови правильного монтажу термін експлуатації цього матеріалу здатен досягати 100 років.

баня

Особливості застосування керамічної черепиці

Матеріал відмінно підходить для дахів із нахилом не менше 22 градусів. Цей показник може варіюватися в залежності від виду черепиці. Саме такий нахил забезпечує найефективніший стік води без порушення герметичності покриття. При цьому матеріал має дуже низькі показники поглинання вологи. А це ще й можливість залишатися морозостійким. Тестування матеріалу продемонстрували, що керамічна черепиця витримує до 300 циклів замерзання/танення.

Головні переваги матеріалу:

  • здатність добре пропускати пару, а це – відсутність імовірності утворення конденсату в крівлі;
  • вогнетривкий матеріал – не підтримує горіння та не дає можливості вогню розповсюджуватися;
  • стійкість до ультрафіолету – зберігає естетичний зовнішній вигляд протягом усього терміну експлуатації;
  • антистатичність – керамочерепиця стійка до накопичення статичної електрики, на відміну від таких матеріалів, як металочерепиця та профнастил.

Зверніть увагу, що у випадку необхідності ремонтних робіт керамічну черепицю не доводиться зривати з даху повністю. Реконструкція чи заміна пошкодженої зони виконується частково – заміною необхідної кількості нової плитки.

Читайте також