Головна Школярі Український учитель-фізик створив освітній канал і зібрав 300 тисяч підписників

Український учитель-фізик створив освітній канал і зібрав 300 тисяч підписників

mamabook
4346 Переглядів
онлайн уроки з фізики

онлайн уроки з фізики

Учитель фізики з Одеси вже давно отримав неабияку популярність в інтернеті. Віктор Павло Андрійович відомий тим, що записує онлайн-уроки на Youtube та безкоштовно навчає фізиці учнів в багатьох країнах. Викладаючи свої відео протягом 4 років, український педагог зібрав аудиторію з 300 000 підписників. Відео його каналу переглянули вже понад 13 мільйонів разів.

Як усе починалося?

Віктор Павло – учитель Рішельєвського ліцею, учитель року в 2009-му. Ідея записувати онлайн-трансляції уроків з’явилася випадково. Під час чергового карантину учні просили педагога вмикати Skype, аби не відставати від навчального процесу. Учитель провів декілька онлайн-уроків, а потім вирішив почати записувати відео.

Віктор Павло Андрійович

Віктор Павло Андрійович

Спочатку якість картинки була не найкращою. Адміністрація ліцею та батьки підтримали ідею, допомогли встановити в класі сучасне обладнання для трансляцій у гарній якості. У розпорядженні педагога – декілька камер, ноутбук та швидкий інтернет. Під час уроків є можливість записати крупний план дошки, а також окремі плани – графіку, сторінки підручника, схеми тощо.

Після декількох вдалих спроб учитель вирішив записувати всі уроки протягом навчального року.

 

Що можна знайти на Youtube-каналі педагога

Його аудиторія – це російськомовні учні не лише з України, але й багатьох інших країн. На каналі зручно відсортовані уроки для учнів 7, 8 класів, а також є поглиблена програма з фізики для учнів 9-11 класів. А це – понад півтисячі якісних та корисних освітніх відео.

Віктор Павло – прекрасний лектор, який чітко роз’яснює матеріал і може подати складну інформацію в легкій, доступній формі.

Онлайн уроки з фізики одеського вчителя стануть у нагоді школярам, які потребують додаткового роз’яснення матеріалу або вивчення фізики в поглибленій формі. Це зручний, а головне – безкоштовний формат підготовки до контрольних, ДПА чи ЗНО.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перелік слів із правильним наголосом для успішної підготовки до ЗНО-2020

Читайте також