Головна Світ тата Ідеальний клімат у домі: розумна техніка від MYCOND

Ідеальний клімат у домі: розумна техніка від MYCOND

mamabook
112 Переглядів
освещение

освещениеНауково доведено, що стан повітря в оселі визначає рівень імунітету й здоров’я в цілому усієї родини. Особливо реагують на мікроклімат в квартирі чи будинку маленькі діти, алергики та астматики, а також люди похилого віку. Отже, вислів «Мій дім – моя фортеця» має неабияке значення. Бо саме атмосфера в ньому впливає на ваш фізичний та емоційний стан. І за комфорт у домі відповідають не звичні всім кондиціонери чи обігрівачі. У сучасному світі вже не обійтися без потужного технологічного оснащення. І про здорове середовище здатні подбати фанкойли MYCOND, а також теплові насоси.

Що це за установки і що слід знати про їхні можливості?

Файнколи та їхнє застосування

Таким маловідомим терміном визначають низькотемпературні пристрої. Вони примусово дотягують холодний чи теплий потік повітря, доводячи мікроклімат у приміщенні до оптимального. Фанкойли необхідні, аби контролювати повітряний потік від котлів чи теплових насосів в конкретні кімнати в оселі.

Очевидні переваги фанкойлів:

  • У будинках із тепловими насосами фанкойли дозволяють суттєво економити на обігріві чи охолодженні.
  • Кімнати, які обслуговує фанкойл, не потребують прогріву води до 80 градусів в системах радіаторів чи теплої підлоги.
  • Влітку за таким же принципом фанкойли ефективно охолоджують повітря.
  • Завдяки такому агрегату теплові насоси здатні підтримувати оптимальний режим безперебійно та в будь-який сезон року.
  • Різноманітність дизайнів та конструкцій дозволяє не погіршувати інтер’єр приміщення. Оберіть фанкойл, який гармонійно впишеться у вашому випадку (настінний чи з виведенням у стелю, для підлоги, касетний, канальний).

Наприклад, бренд MYCOND виготовляє фанкойли з ексклюзивним лімітованим дизайном. Це дозволяє з легкістю розміщувати пристрої у вітальні, спальні, робочому кабінеті.

фанкойл

Ефективні теплові насоси

Обираючи теплові насоси повітря вода, ви значно зменшити витрати на сезонне опалення будинку чи офісу. Недаремно теплові насоси цього типу дедалі частіше закладають у проекти ще на стадії будівництва. Адже теплові насоси «повітря-вода» вважаються перспективним та фінансово виправданим обладнанням для приватного будівництва.

Такий тип теплового насосу має два блоки – зовнішній, внутрішній. У першому відсіку насос втягує повітря ззовні, тобто з вулиці. Циркулюючи через теплообмінник із холодоагентом, повітря охолоджується та виводиться назад у довкілля.

дім

Якщо на вулиці морозна погода, мінімальних часток тепла, здобутих з вуличного повітря, вже достатньо, аби холодоагент зреагував кипінням. Після цієї реакції холодоагент у стані газу спрямовується до компресора. Тут відбувається його стискання та направлення на конденсатор. Як результат – вивільнення та передача тепла.

Теплові насоси «повітря-вода» є справжніми інноваціями для приватного будівництва. Забираючи всього 1 кВт тепла з вуличного повітря, вони передають домашній системі опалювання (радіатор, тепла підлога чи описаний вище фанкойл) 3-5 кВт тепла. Простий підрахунок дозволяє зробити висновок, що ваші витрати на опалення автоматично знизяться мінімум на 30%.

Читайте також