Головна Краса Як використовувати глиняні маски і кому вони підходять

Як використовувати глиняні маски і кому вони підходять

mamabook
310 Переглядів
маска
маскаКосметичні продукти з глини сьогодні скрізь активно рекламуються.

Їм приписують численні переваги: чиста шкіра, звужені пори, ефект ліфтингу. Наш сайт Mamabook розповість, як насправді працюють глиняні маски, чи всім вони підходять, яких результатів слід очікувати після застосування.

Як глина впливає на шкіру

Перевага глини – здатність поглинати жир. Вони діє, як магніт чи губка, поглинаючи бруд та залишки шкірного жиру. Забитих, чорних пор стає менше, шкіра за рахунок цього гладшає, її тон вирівнюється. Якщо у вас дійсно дуже жирна шкіра, то глиняні маски – ваш базовий догляд.

Мінеральні частинки в глині активуються при змішуванні з водою. Вони притягують частинки бруду та інші домішки на поверхні, у порах шкіри та «всмоктують» їх.

Чи є різниця між видами глини

Різні типи глини не мають суттєвих відмінностей. Принцип дії у всіх однаковий. Усі вони мають головний ефект – всмоктування та очищення.

Якщо брати до уваги нюанси, то варто знати:

  • Зелена глина – антибактеріальна, найкраще підходить для шкіри з прищами.
  • Блакитна – багата на мінерали. У ній багато азоту, оксиду кремнію. Ця глина сприяє загоєнню ран, підвищує регенерацію, покращує колір обличчя.
  • Біла глина – чудовий антисептик, застосовують для масок при сильних запаленнях, висипах.
  • Червона й рожева глини стимулюють роботу капілярів, прибирають алергічні реакції.
  • Жовта – тонізує, пом’якшує шкіру.
  • Сіра глина має гарний зволожувальний ефект.
  • Чорна – очищує, підсушує шкіру, звужує пори, прибирає зайвий блиск, матує обличчя.

Кому глиняні маски не підходять

Маски надмірно підсушують, мають високий вміст рослинних компонентів. Для сухої та чутливої шкіри не підходять – проблеми лише посиляться.

Не варто використовувати людям з псоріазом, екземою, розацеа. Натуральність інгредієнтів у таких випадках часто провокує алергічні реакції та посилення існуючих проблем.

Глиняні маски не можна використовувати часто. Наприклад, для сухої чи нормальної шкіри маску можна робити 1 раз на 3 тижні. Для жирної шкіри – 1 раз на тиждень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 причин появи прищів, про які ви не здогадуєтеся

Читайте також