Головна Здоров'я Хвороби від кондиціонерів

Хвороби від кондиціонерів

mamabook
64 Переглядів

 Для багатьох з нас кондиціонер – порятунок у спеку, диво сучасної техніки, що створює комфорт і затишок вдома, на роботі. Проте за активним використанням кондиціонерів прихована небезпека. А саме – серйозні захворювання, які ця техніка може провокувати.

“Хвороба легіонерів”
Так інакше називають хвороби від кондиціонера. Найчастіше, це застуда, трохи схожа з алергією. Існує 2 чинники, які викликають “хвороба легіонерів” – холодне повітря і мікроби, які циркулює разом з повітрям з кондиціонера. Справа в тому, що кондиціонер містить фільтр, і якщо його вчасно не змінювати, кондиціонер запліднюють мікробами приміщення. Так виникають різні інфекції дихальних шляхів.

Риніт
Іншими словами, це звичайний нежить. Навіть незначне переохолодження під кондиціонером може спровокувати цю недугу. Особливо поширений у тих, хто схильний до захворювань носової порожнини.

Ларингіт
Навіть 15 хвилин сидіння під струменем холодного повітря в легкому одязі можуть викликати ларингіт. Спостерігається втрата голосу, біль в горлі, сухість слизової.

Неврит
Також під холодним повітрям можна застудити нерв. Так неврит, запалення периферичних нервів, спостерігається дуже часто у людей, які працюють в офісі під кондиціонером. У певних частинах тіла з’являються болі, зниження чутливості, порушення рухової функції.

Оперізувальний лишай
Крім простудних захворювань. Кондиціонер також викликає і шкірні. Невеликі пухирці по тілу, легкий свербіж і поколювання – ось симптоми цієї недуги. Крім того, лікарі відзначають, що людина відчуває себе втомленим і розбитим. Викликаний лишай стресами, контрастом температури і постійним переохолодженням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як залишатися здоровими в 30, 40, 50 років

Читайте також