Головна Світ мами Гороскоп на 2016 рік: яким буде рік Мавпи

Гороскоп на 2016 рік: яким буде рік Мавпи

mamabook
83 Переглядів

Новогодний образ-2015: советы стилистов2016-ий рік пройде під символом Червоної (Вогняної) Мавпию. Це головний талісман року, тому 2016-ий буде мати характеристики, притаманні цій тварині. Дізнайтесь загальний гороскоп на 2016 рік Червоної Мавпи.

Мавпа – це артистична, але ексцентрична натура, разом з тим володіє дуже сильною інтуїцією. Вона примхлива, норовлива і не завжди передбачувана, тому що досить важко здогадатися, про що вона думає. Тому дії Мавпи можуть змінюватися в залежності від настрою, а вона буває як веселою і доброю, так і злою та агресивною.

Господиня 2016 року запросто може викинути сюрприз, який вам потім доведеться довго розсьорбувати. Символ 2016 року любить подорожі, красиву природу, гори і обожнює нові враження, тому в Новому році немає сенсу чекати глобальних змін і в зв’язку з цим будувати серйозні плани. Примхлива Мавпа обов’язково зробить усе по-своєму. Просто необхідно ставитися до її витівок спокійно, адже вона теж буде всіма силами прагнути до добробуту, достатку та любові. Хоча примхи і кривляння Мавпи будуть не всім по душі – після досить спокійного 2015 року Кози вам доведеться деякий час перебудовуватися і пристосовуватися до непередбачуваного характеру червоної Вогняної Мавпи.

Тільки не варто запевняти себе, що Мавпа здатна щось вирішити сама. Це – тварина пересмішник, яка звикла наслідувати своєму господареві, тому в 2016 році не чекайте допомоги від зірок, а налаштуйтеся на довгу і копітку роботу, щоб досягти своїх цілей. Мавпа не любить докопуватись до суті проблеми, а йде по життю невимушено. Чому б вам не взяти з неї приклад? Що вам заважає відволікатися, відпочивати і розважатися, коли на це є бажання і можливості? Розслабтеся і навчіться у Мавпи жити зі смаком.

У Новому 2016 році зірки рекомендують наповнити свої будні легкістю, яскравістю та оригінальністю. Вогняна Мавпа намагається обходити складні ситуації, тому вона з радістю поступиться більш сильному супернику або партнеру. Адже так буде краще всім – Мавпа завжди готова пожертвувати особистою свободою, коли відчуває турботу і увагу до себе. Потрібно використовувати цю якість червоної Вогняної Мавпи, тому не проявляйте впертість там, де це недоречно. Навіщо? Адже набагато корисніше і приємніше знайти консенсус і отримати спільну вигоду, навіть якщо і з невеликими втратами – завжди краще мати трохи менше, ніж зовсім нічого.

Мавпу буде дуже складно зрозуміти тим, хто звик ретельно і уважно вникати в кожну дрібницю – Мавпа дуже поверхнево і несерйозно ставиться до життя, не заглиблюючись у проблеми, щоб шукати їм пояснення. Господиня 2016 року взагалі не бачить пробле, так як вони заважають їй насолоджуватися сьогоднішнім днем. А завтра вже що буде, те й буде! Мавпа програє і війну за місце під сонцем – вона взагалі не любить і не вміє боротися, її влаштує і четверте і п’яте місце, в крайньому випадку десь в десятці кращих. Тому, а може і з іншої причини у Мавпи ви не знайдете смертельних ворогів. І вже зовсім оптимістичною виглядає її звичка пристосовуватися до партнера, насолоджуватися увагою і турботою оточуючих, бути завжди веселою, ситої і задоволеною. Погодьтеся, що це вже немало для врівноваженою і спокійною життя.

Згідно зі східним гороскопом, Мавпа не може жити без будинку, любить свою сім’ю і тепло домашнього вогнища. Вона – чудова мати і вірна дружина, яка захищає свою любов і свій будинок. Якщо вона поставить собі за мету знайти надійного і вірного супутника життя, то обов’язково доб’ється свого. Тому 2016 рік просто ідеально підходить для створення щасливої родини, де будуть панувати любов і розуміння. Але Мавпа зможе полюбити тільки цього “самця” – дбайливого, надійного, спокійного і впевненого в собі.

Поради на 2016 рік
Про те, що протипоказано Мавпі. Їй категорично не рекомендується вибирати складний і самостійний шлях у житті, який вимагає сміливості, поміркованості, завзятості в досягненні мети, а також якостей лідера. Мавпа з великим трудом вирішує навіть зовсім прості завдання, а вже про складні і не йдеться. Тому не ускладнюйте собі життя в 2016 році, не прагніть на керівні посади, уникайте на шляху очевидних перешкод – зараз це для всіх буде занадто складно і важко. Проведіть 2016 рік як особливий, красивий і неповторний – вибирайте цей шлях і будьте щасливі!

чашка, чашки, товарчашка, чашки, товарНа фото: оригінальні подарункові чашки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також